افراد مناسب برای برای لیپوماتیک شکم و پهلو

بررسی افراد مناسب برای برای لیپوماتیک شکم و پهلو

در ادامه مطلب امروز سایت دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان افراد مناسب برای برای لیپوماتیک شکم و پهلو را مورد بررسی قرار می دهیم. روش های پیکرتراشی این روزها تعدد و تنوع زیادی پیدا کرده است که یکی از آن ها لیپوماتیک است. لیپوماتیک شکم و پهلو یکی از موثرترین و موفق ترین روش های جراحی در جهت کاهش سایز و نیز حذف چربی های اضافی بدن است.در این روش با استفاده از ابزار هایی خاص می توانند چربی های اضافی شکم و پهلوها را تخلیه کرده و افتادگی و شل شدگی شکم و پهلو ها را از بین ببرند.

روش لیپوماتیک شکم و پهلو به طور عمده برای بهبود ظاهر بدن و کسب فرمی متناسبتر و متعادل‌تر استفاده می‌شود. با این روش، می‌توان توده‌های چربی مزاحم را کاهش داد. عملیات به صورت جراحی انجام می‌شود و معمولاً تحت بیهوشی عمومی یا موضعی انجام می‌شود.

ویژگی افراد کاندید برای لیپوماتیک شکم و پهلو

  • کسانی که در ابتدا با انواع روش های لاغری و رژیم های غذایی تا حدودی چربی های اضافی شان از بین برده اند سپس برای از بین بردن چربی های موضعی و محدود در ناحیه شکم و پهلوها به لیپوماتیک روی آورده اند.
  • کسانی که به بیماری خاصی مبتلا نیستند و از داروهای خاصی استفاده نمی کنند.
  • کسانی که شاخص توده ای بدن آن ها در حد مشخصی باشد و بیشتر از حد مجاز برای انجام جراحی لیپوماتیک نباشند.
  • زنانی که تصمیمی برای بارداری بعد از انجام لیپوماتیک ندارند.
  • زنانی که در اثر زایمان های متعدد دچار افتادگی و بزرگ شدن پوست و چربی ناحیه شکمی شان شده اند.
  • کسانی که چربی هایشان در ناحیه شکم و پهلو محدود است و ما شاهد انباشت زیادی از چربی ها و پوست اضافی در این ناحیه نیستیم.
  • تمامی زنان و مردانی که دارای شرایط فوق باشند می توانند برای انجام این روش زیبایی و کاهش وزن اقدام کنند. بنابراین محدودیت جنسیتی و یا سنی خاصی ندارد.

مراقبت های اصلی بعد از انجام لیپوماتیک | جراح بینی اصفهان | دکتر علی علوی راد

محدودیت سنی لیپوماتیک شکم و پهلو

این جراحی بدون محدودیت سنی انجام می شود. اما افرادی که در سنین جوانی هستند توصیه می شود که در ابتدا سایر روش های کاهش وزن و کاهش سایز را انجام دهند و در صورتی که پاسخ مطلوب خود را دریافت نکردند برای انجام لیپوماتیک شکم و پهلو اقدام کنند.

مدت زمان جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

به طور معمول انجام این روش برای افراد مختلف مدت زمان 2 الی 3 ساعته طول می کشد. اما با احتساب زمانی که باید قبل از شروع درمان در مرکز و کلینیک حاضر باشید و زمانی که باید بعد از انجام تحت نظارت و معاینه پزشکان باشید حدوداً 5 الی 6 ساعت باید جراحی لیپوماتیک به طول خواهد انجامید.

صفحه اینستاگرام دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان


مطالب پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

هدف افراد از جراحی بینی

مزایا و عوارض جراحی لیفت شقیقه

دلایل افتادگی نوک بینی پس از جراحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *