افراد مناسب برای عمل زاویه‌دار کردن صورت

شکل و اندازه­‌ی اسکلت صورت و بافت نرم آن از مشخصه­‌های اصلی پروفایل صورت هستند. بینی، گونه‌ها و چانه یک مثلث طلایی را در وسط صورت تشکیل می‌دهند. سهم متوازن و متقارنی از پیشانی، بینی، گونه‌ها و چانه، صورتی زیبا ایجاد خواهد کرد.

مشخصات پروفایل صورت را می‌‌توان به نحو چشمگیری به کمک عمل زاویه دار کردن صورت ، از طریق تقویت نواحی دارای کمبود یا کاهش نواحی بیش از حد برجسته، اصلاح کرد. در حالی که عمل کاهش معمولاً با کاستن از نواحی استخوانی و یا بافت نرم برجسته صورت، انجام می‌شود، در عمل تقویت، مناطق مد نظر با بافت‌های بدن خود شخص (نظیر استخوان، غضروف یا چربی) یا پروتزهای زیستی سازگار پر می‌شوند.

افراد مناسب برای عمل زاویه‌دار کردن صورت

یکی از دلایلی که می‌تواند زنان را به انجام عمل زاویه‌ دار کردن فک و صورت ترغیب کند، علاقه به ظاهری کوچک‌‌تر، نرم‌تر و دخترانه‌تر است. از طرف دیگر، این عمل می‌تواند مردانی را که احساس می‌کنند چهره‌ای بیش‌ از حد زنانه دارند، در رسیدن به ظاهری مردانه و محکم یاری دهد. افرادی که در جریان تغییر جنسیت قرار دارند نیز می‌توانند این عمل را مورد استفاده قرار دهند. از آنجایی که این مسئله می‌تواند شامل روندی کاملاً جدی باشد، بنابراین انتخاب‌ها باید با همراهی تحقیقات و اطلاعات لازم صورت بگیرد.

دیگر افراد مناسب برای انجام عمل زاویه‌دار کردن فک و صورت، افراد مسنی هستند که وقتی به آینه خیره می‌شوند، دیگر خود را مانند گذشته نمی‌بینند. این دسته از افراد فرم صورت خود را در اثر افتادگی پوست و بوجود آمدن چین و چروک بروی صورتشان، از دست داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *