تا چه زمانی باید چسب بینی زد ؟

تا چه زمانی باید چسب بینی زد ؟  | پس از عمل بینی برای کنترل و کاهش ورم بینی بیمار لازم است تا مدتی پس از جراحی بینی از چسب بینی  استفاده نماید. در این مقاله تصمیم داریم تا به بررسی یکی از سوالات پر تکرار بیماران که تا چه زمانی باید چسب بینی زد بپردازیم. با ما همراه باشید…

مدت زمان چسب زدن پس از جراحی بینی

همانطور که گفته شد پس از عمل زیبایی بینی لازم است تا بیمار برای کنترل ورم بینی و همچنین ثابت نگه داشتن بینی از چسب  بینی استفاده نماید.

به همین منظور لازم است تا پس از حدود ۱۰ روز بعد از برداشتن گچ بینی از چسب  بینی استفاده شود و برای بار اول چسب توسط خود پزشک زده می‌شود و سپس نحوه چسب زدن بینی توسط خود بیمار به ایشان آموزش داده می شود. تا بیمار بتواند خود اقدام به تعویض چسب نماید.

لازم است تا بیمار در ابتدا یک روز در میان چسب  بینی خود را تعویض نماید و اگر جراحی زیبایی بینی (جراحی رینوپلاستی) خود را در ماه های گرم انجام داده باشد به دلیل تعریق بیشتر هر روز چسب  بینی خود را تعویض نماید.

مدت زمان استفاده از چسب بینی نسبت به میزان ورم بینی و سرعت کاهش ورم برای هر شخص متفاوت می‌باشد. اما معمولا لازم است تا بیماران پس از عمل زیبایی بینی ( جراحی رینوپلاستی) به مدت ۳ ماه از چسب  بینی به صورت روزانه استفاده نمایند و پس از آن حدود ۲ ماه شب ها هنگام خواب چسب بزنند و صبح ها پس از بیدار شدن چسب را بردارند.

دکتر علی علوی راد

جراح بینی اصفهان

جراح پلاستیک اصفهان

جهت اطلاع از آدرس و ساعات کاری و تماس به بخش تماس سایت مراجعه نمایید.

سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای اقای دکتر ارسال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.