جراحی انحراف بینی همراه با جراحی زیبایی

جراحی انحراف بینی همراه با زیبایی

اگر یک فرد قصد انجام عمل انحراف بینی را دارد و همچنین ، تصمیم به جراحی زیبایی بینی هم دارد ، بهتر است این دو عمل بینی را یکباره انجام دهد ؛ به این دلیل که زمانی تیغه بینی کج است و دارای غضروف‌های نامناسب است ، امکان خارج کردن این غضروف ها و استفاده از آن ها در نقاط دیگر بینی برای تقویت بینی و شکل دهی به بینی وجود دارد.

اگر بیمار عمل انحراف بینی را انجام دهد و بعد از مدتی تصمیم به انجام عمل زیبایی بینی بگیرد ؛ دیگر امکان استفاده از غضروف‌های داخل بینی وجود نخواهد داشت و جراح ، نیاز به استفاده از غضروف لاله گوش پیدا می کند ؛ پس می توان نتیجه گیری کرد که انجام جراحی زیبایی و انحراف به شکل همزمان نتیجه بهتری خواهد داشت.

انحراف بینی در خانم‌ها به دلیل علاقه بیشتر به حفظ زیبایی و حساس‌بودن روی آن می‌تواند آزار‌دهنده‌تر باشد درنتیجه جراحی انحراف بینی در زنان طرفدار بیشتری دارد. از آنجاکه انجام جراحی ترمیمی بینی جهت زیبایی می‌تواند شرایط را دشوار نماید خیلی از افراد با مشورت پزشک جراح زیبایی ، عمل انحراف بینی و زیبایی را همزمان انجام می‌دهند که می‌تواند انتخابی درست بوده و مشکلات بعدی را به همراه نداشته باشد. زیرا ایجاد تغییرات جدید بر روی محل از قبل جراحی‌شده کار را کمی دشوار خواهد ساخت.

عمل زیبایی انحراف بینی و زیبایی همزمان می‌تواند به‌خوبی زیبایی و سلامت بینی و مجاری تنفسی را به افراد هدیه دهد. البته باید دقت شود که در سنین کم این عمل انجام نشود، زیرا هنوز رشد به‌صورت کامل انجام نگرفته است.

جراح بینی اصفهان |  جراحی انحراف بینی همراه با جراحی زیبایی .


با ما همراه باشید با مطالب پیشنهادی و آموزنده دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


درمان انحراف بینی

به طور کلی انحرافات تیغه وسط بینی یا سپتوم خیلی شایع هستند ، همانطور که توضیح داده شد ؛ چون جنبه مادرزادی به دلیل فشار های دوره جنینی وجود دارد ، خیلی شایع هستند. ولی برای همه افراد مشکلی ایجاد نمی کند ، بیشتر از هفتاد درصد مردم به صورت ناشناخته دچار انحراف تیغه وسط بینی هستند ولی همه آن ها احتیاج به درمان و عمل جراحی ندارند ، بلکه انحرافات تیغه وسط بینی‌هایی احتیاج به درمان و جراحی انحراف بینی دارند که از شرایط زیر برخوردار باشند :

  1. منجر به آسیب هایی در بیمار شوند.
  2. باعث اشکالاتی مثل آسیب تنفسی در بیمار گردند.
  3. اشکالات زیبایی ؛ مانند کجی بینی در بیمار به وجود آورند.
  4. منجر به بدشکلی بینی شوند.
  5. سبب بروز عدم تقارن در بینی شوند.
  6. موجب سینوزیت یا گرفتگی بینی به صورت یک طرفه یا حتی دو طرفه شوند.

جراح بینی اصفهان |  . جراحی انحراف بینی همراه با جراحی زیبایی

اقدامات قبل از جراحی انحراف بینی

اقدامات قبل از جراحی های دماغ را می توان به دو دسته تقسیم کرد که عبارت اند از :

  • انتخاب جراح بینی
  • رعایت نکات و توصیه های لازم برای قبل و بعد از جراح بینی

انتخاب جراح بینی

یک جراح بینی متبحر می‌تواند به‌خوبی با توجه به شرایط بیمار تصمیمی صحیح برای رفع این مشکل و انجام عمل زیبایی اتخاذ کند. گاهی لازم است که بینی تقویت گردد و از بافت‌های دیگر برای ترمیم آن استفاده شود که در این زمان تبحر پزشک می‌تواند شرایط را به‌خوبی مدیریت کرده و عملی موفق را به بیمار هدیه نماید.

در انتخاب جراح زیبایی و عمل بینی دقت بسیار زیادی به‌ خرج دهید، زیرا بینی عضوی حساس بوده و در منطقه‌ای حساس و در معرض دید واقع شده است. یک عمل جراحی ناموفق می‌تواند علاوه بر به‌ خطر انداختن سلامت شما، ظاهری نامطلوب را نیز به‌همراه داشته باشد.

جراح بینی

اگر به دنبال بهترین جراح بینی اصفهان برای انجام جراحي انحراف بيني می باشید ؛ ما به شما دکتر علی علوی راد را معرفی می کنیم ؛ دکترعلوی راد یکی از بهترین جراحان بینی می باشند که در این زمینه ها تجربه بسیار موفقی داشته اند. شما می توانید یکی از کاندیدایی باشید که نتایج فوق العاده ای را با دکتر علوی راد تجربه کرده اند ؛ جهت مراجعه با شماره هایی که در سایت وجود دارند ، تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *