جراحی بینی ترمیمی

نارضایتی از شکل بینی پس از عمل یا مشکلات تنفسی ، دلایل عمده برای جراحی ترمیمی بینی می باشند
این نوع عمل یه مقدار مهم است و ظرافت هایی دارد و سخت تر نیز هست، زیرا که پس از عمل جراحی اولیه بافت بینی تغییراتی کرده و مقداری سفت تر شده است و جراح باید دقت کافی را نسبت به محل زخم قبلی داشته باشد تا جای زخم قبلی را نیز برطرف کند.
توجه به انتخاب دکتر جراحی بینی
باید توجه کنید همیشه پیشگیری بهتر از درمان است ، در انتخاب دکتر جراح دقت به خرج دهید تا کمتر نیاز به جراحی ترمیمی پیش آید و در نهایت هم اگر باز نیاز به جارحی ترمیمی بوجود آمد سیستم و حساسیت ها مثل جراحی اولیه می باشد و عکس ها و آزمایشات انجام می شود.

اقدامات لازم قبل از عمل ترمیم بینی

همانطور که گفتم مانند اولین جراحی زیبایی بینی شما نیاز به عکس برداری، سی تی اسکن بینی و سینوس ها است . آندوسکوپی بینی و سینوس ها هم شاید  جهت بررسی اختلالات  تنفسی لازم باشد. عزیزان اگر جراح بینی ترمیمی که انتخاب کردید با جراح اولیه خود یکی نمی باشد باید تمامی عکس های قبل از بینی را حتما در اختیار ایشان قرار دهید تا بررسی ها دقیق باشد.
در صورتی که برای جراحی ترمیمی نیاز به بیهوش باشد باید آزمایشات روتین را کامل انجام دهید.
بیهوشی در جراحی ترمیمی بینی
اگر مشکلات بینی شما خفیف باشد با هماهنگی فقط بی حسی موضعی انجام میشود اما اگر موارد اصلاحیه شدید تر باشد حتما دکتر بیهوشی به شما بیهوشی می دهد و این بهتر است زیرا در این حالت تغییرات لازم مثل جمع  کردن پره های بینی یا از بین بردن برجستگی ها و .. راحت تر قابل اجرا و قابل کنترل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *