ویژگی های متمایز کننده جراح بینی اصفهان

جراحی بینی در اصفهان

جراح بینی اصفهان | ما در زندگی محدود خودمون خواستار تغییرات خیلی چیزها هستیم. مثلا نزدیک ترین ، تاثیرگذار ترین و شاید اصلی ترین دارایی ما جسم ما باشد. خیلی از ما از فرم بینی خودمون رضایت نداریم و دوست داریم با جراحی بینی ، ایرادات اون رو رفع کنیم. اما نکته ای وجود دارد ؛ زندگی محدوده و عمل بینی پروسه تهاجمی و سختی است که نمیشه اون رو به دست هر جراح بینی سپرد ؛ یا برای رسیدن به نتیجه ایده آل این پروسه رو چندین بار تکرار کرد. پس برای دریافت نتیجه خوب در مدت زمان کوتاه ، نیازمند انتخاب بهترین جراح بینی هستیم.

در واقع قبل از هر تصمیمی باید مهارت ، تجربه ، منش و خیلی نکات دیگه رو در پزشکمون جست و جو کنیم و کاملا بشناسیم. اما جدا پزشک برتر در زمینه عمل زیبایی بینی کیه؟ چطور می تونیم چنین پزشکی رو انتخاب کنیم. در ادامه ما به شما کمک می کنیم بهترین تجربه از انتخاب پزشک رو داشته باشید.

جراح بینی اصفهان | Doctor making operation for young beautiful woman


مطالب آموزشی و خواندنی دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


ویژگی های متمایز کننده بهترین جراح بینی اصفهان

ویژگی هایی که در این قسمت می خوایم بیانشون کنیم ، کلی هستند و تمامی پزشکان برتر رو شامل می شوند. بنابراین آوردن نام شهر اصفهان شما رو از موضوع اصلی دور نکند.

اولین ویژگی تمایز دهنده

اولین ویژگی مربوط به میزان انعطاف بهترین جراح بینی نسبت به علم های جدیدی است که روز به روز پیشرفت می کنند، هست . پیشرفت علم باعث راحت تر شدن فرآیند جراحی ، نتیجه بهتر و دوره نقاهت کوتاه تر می شود. به عنوان مثال در سال ها پیش تنها راه عمل زیبایی بینی تکنیک بسته بود.

تکنیک بسته روشی است که طی آن جراح از داخل بینی و بدون دید مستقیم و دسترسی خوب ، تغییرات بینی را انجام می دهد. این روند ریسک بالایی داشت و دارد و امکان انجام تغییرات پیچیده نیز هرگز وجود نخواهد داشت. اما بعد از گذشت سال ها ، بهترین جراحان بینی دنیا ، تکنیک جراحی باز بینی را کشف کردند. در این تکنیک پوست بین دو حفره بینی جدا می شود و جراح دید و دسترسی کامل به ساختار بینی دارد. این تکنیک که ریسک کمتر و نتیجه ایده آل تری دارد .

در حال حاضر هم نمونه های این چنینی وجود دارند که با آشنایی آن ها می توان عمل زیبایی بینی را راحت تر با عوارض کمتر و بهبود زودتر انجام داد. بنابراین در انتخاب بهترین متخصص عمل بینی ، به دنبال پزشکی باشید که نسبت به علم روز طالب باشد و بعد از رسیدن به آن با ذهنی منعطف ، بررسی کننده و منطقی در صورت مفید بودن آن رو بپذیرد.

دومین ویژگی تمایز دهنده

بهترین جراح بینی به دلیل ویژگی شغلی که دارد بیشتر از سایر افراد حس هم نوع دوستی و کمک به دیگران رو در وجودش حس می کنه. اما اگر چنین نباشه و پزشکی به شغل خودش به عنوان یک منبع در آمد نگاه کند ، قطعا نمی تونه به اندازه جراح بینی که اولویت حفظ سلامت مراجعه کننده و بعد خلق زیبایی برای داشتن زندگی باکیفیت تر باشد ، عمل کند. بنابر این پزشکی بهترین عملکرد رو دارد که حس هم نوع دوستی و وجدان کاری بالایی داشته باشد.

در حین عمل بینی و در مواقع حساسی که گهگاهی در این پروسه پیش میاد ، پزشکی می تونه چالش رو با موفقیت رد کند که با حسن نیت و عشق عمل رو انجام می دهد. در غیر این صورت امکان دارد هنگام رو به رو شدن با چالش از تمام توان خود استفاده نکند و بعد از انجام پروسه جراحی به عنوان مثال با ادعای این که بینی شما غضروف ضعیفی داشت یا ایرادات آن زیاد بود یا دلایل دیگر ، شما رو راضی نگه دارد.

پس اگر دوست دارید ، پزشک شما از تمام توان و نیروش برای پروسه عمل بینی استفاده کند ، حتما بهترین متخصص جراح بینی اصفهان رو انتخاب کنید.

نحوه جراحی بینی در اصفهان | جراح بینی اصفهان

با بهترین جراح بینی اصفهان آشنا شوید :

خیلی از افراد ، از جمله خانم و آقا به دلیل مشغله زندگی ، اولویت قرار دادن کارهای دیگه و بسیاری مسائل دیگر ، خیلی تمایل ندارند که برای پیدا کردن بهترین دکتر، وقت زیادی بگذارند. البته در مواقعی هم حق دارند. زندگی امروز با سرعت بالاتری در حال پیشروی است و برای همسو شدن با آن ما نیز باید سرعت خود را افزایش دهیم. به همین دلیل برای آن که کمی کار شما را آسان کنیم ، در این قسمت جراح بینی اصفهان رو معرفی می کنیم:

آشنایی با دکتر علی علوی راد

متولد شهرستان مبارکه هستم روز تولد من یکم شهریورماه برابر زادروز ابوعلی سینا، روز پزشک می باشد. فارغ التحصیل دکترای پزشکی از دانشگاه اصفهان در سال۱۳۶۶ و دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۷۰به پایان رسانده ام.

دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران درسال ۱۳۷۴طی نموده ام . مدت ۱۴سال سابقه عضویت در  هیئت علمی و تدریس در دانشگاه دارم . دارای مقالات علمی متعدد درزمینه پزشکی مرتبط با تخصص خود می باشم .

دوره های تکمیلی متعدد در آمریکا و کانادا وکشورهای متعدد اروپایی و آسیایی گذرانده ام . درحال حاضر به خدمت در اصفهان مشغول هستم و ازبنیانگذاران مرکز جراحی پلاستیک و لیزر اسپادانا میباشم . افتخار خدمت گذاری به مردم عزیز ایران زمین بزرگترین افتخار من است .

 

گرچه جراحان زیادی در حوزه عمل زیبایی بینی و صورت فعالیت می کنند ، اما هر جراحی ، بهترین جراح بینی نیست ! برای پیدا کردن بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی نیازمند بررسی و تفحص داریم. همانطور که خواندید در طی این مقاله ویژگی های تمایز دهنده و اصلی بهترین متخصص عمل بینی را شرح دادیم. پس از انتخاب بهترین متخصص جراحی بینی نظرمون رو شفاف بیان می کنیم و طی جلسات مشاوره توضیح می دیم که چرا و به چه دلیلی قصد عمل بینی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.