جراح بینی فانتزی در اصفهان

بهترین جراح بینی فانتزی

امروزه یکی از روش‌های رایجی که افراد برای زیبایی ظاهری خود از آن استفاده می‌کنند، جراحی بینی می‌باشد که مدل‌ها و انواع گوناگونی دارد، یکی از انواع جراحی‌های بینی، جراحی فانتزی بینی می‌باشد، جراحی بینی فانتزی که بیشتر در بین زنان طرفدار دارد، باعث می‌شود چهره فرد زیباتر شود، البته قابل ذکر است که این نوع عمل جراحی برای هر نوع بینی قابل انجام نیست، برای مثال در بینی‌های گوشتی که دارای پوست ضخیمی هستند این عمل تغییرات ایجاد شده را به خوبی نمایش نخواهد داد، اما برای بینی‌های استخوانی مناسب است. بهترین جراح بینی فانتزی در اصفهان کیست؟


با ما همراه باشید با مطالب پیشنهادی و آموزنده دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان | جراح عمل بینی فانتزی اصفهان

جراحی بینی فانتزی

در این جراحی سایز بینی به مقدار قابل توجهی کوچک می‌شود و در نمای نیمرخ قوس و انحنا ایجاد می‌گردد و بینی در جراحی بینی نیمه فانتزی حالت سربالایی به خود می‌گیرد، در واقع جراحی بینی فانتزی باعث می‌شود که بینی از نمای روبرو بسیار باریک دیده شود و در بالای پره‌های بینی کریز ایجاد می‌کند که این امر باعث می‌شود که یک خط در بالای پره‌های بینی به وجود بیاید.

چه افرادی برای جراحی بینی فانتزی مناسب تر هستند؟

از لحاظ ساختار چهره افرادی که بیبی فیس هستند برای مدل های بینی فانتزی مناسب تر هستند. یعنی صورتی ریز دارند. زیرا بینی به صورت بینی عروسکی و ریز در می آید به همین جهت لازم است صورت نیز ریز و متناسب با ساختار بینی باشید.

معمولا افراد ترجیح می دهند بینی خود را به صورت بینی طبیعی جراحی کنند تا نشانه هایی از جراحی باقی نماند. اما اگر اصرار به جراحی بینی فانتزی دارید توصیه می کنیم با دکتر علی علوی راد متخصص جراحی زیبایی بینی مشورت کنید زیرا ایشان با توجه به آناتوکی چهره شما نوع بینی و نتیجه ان بهترین مدل را به شما پیشنهاد می کنند.

توجه داشته باشید اگر پس از جراحی بینی، فرم بینی مورد پسند شما نباشد دچار کاهش اعتماد به نفس می شوید و ناچاراً باید به انجام جراحی بینی ترمیمی روی آورید که جراحی پیچیده و دشواری تری است.

نکات مهم در جراحی بینی فانتزی

در هنگام انجام عمل جراحی بینی فانتزی به یک سری از موارد باید توجه داشته باشید برای مثال داشتن یک بینی دارای بافت و غضروف محکم و پوست نازک از موارد لازم جهت انجام این نوع جراحی می‌باشد، همچنین باید توجه داشته باشید که این عمل برای افرادی که اعضای صورت کوچک و ظریفی دارند مناسب‌تر می‌باشد، همچنین آزمایش‌ها و داروهایی که جراح بینی تجویز می‌کند باید به طور کامل مصرف و انجام شود.

بهترین جراح بینی فانتزی چه کسی است؟

در هنگام انجام جراحی بینی تخصص و مهارت جراح اهمیت بسیار زیادی دارد و تاثیر مستقیم بر نحوه و کیفیت انجام عمل بینی دارد، بنابراین عمل جراحی باید حتماً توسط بهترین جراحان انجام گردد، تا نتیجه درستی داشته باشد. در صورتی که بنا به هر دلیلی جراحی بینی خود را به جراحی بسپارید که تجربه و تخصص کافی نداشته باشد ممکن است آسیب‌های جدی به دستگاه تنفس و ظاهر بینی شما وارد شود.

جراح بینی اصفهان | عمل جراحی بینی فانتزی

ویژگی‌های بهترین جراح بینی

بهترین جراح بینی فانتزی باید ویژگی‌هایی مثل تجربه زیاد، تبحر و تخصص کافی، قدرت تصور بالا، وجدان کاری، صبر و حوصله فراوان، برخورد مناسب با بیمار، رضایت حداکثری بیماران از وی و غیره را داشته باشد.

مهم ترین تفاوتی که بینی طبیعی با فانتزی دارد زاویه نوک بینی و لب است. در جراحی بینی عروسکی زاویه نوک بینی با لب بالا بیش ‌تر از مدل بینی ‌های طبیعی است. در جراحی بینی عروسکی از نیم رخ بینی به حالت سرسره ای است اما در بینی طبیعی این حالت وجود ندارد و قوسی روی بینی دیده نمی شود. میزان سربالا بودن در بینی فانتزی بسیار بیشتر از مدل بینی طبیعی است. همچنین سایز بینی در مدل فانتزی معمولا کوچک تر می‌ شود و شکل عروسکی به خود می ‌گیرد.

اقدامات قبل از جراحی بینی فانتزی

برای اینکه جراحی راحتتر و با نتیجه مطلوب تری داشته باشید، لازم است اقداماتی را قبل از عمل انجام دهید. با رعایت این نکات قطعا نتیجه بهتری از رینوپلاستی به دست خواهید آورد.

خواسته و توقع خود را از جراح بینی به طور کامل بازگو نمایید. و توقعات خود را متناسب با ساختار صورت خود هماهنگ کنید. انتظارات واقع گرایانه از جراح خود داشته باشید. آزمایش هایی که پزشک تجویز می کند را حتما انجام دهید و نتیجه را قبل از جراحی به پزشک ارائه دهید.

از دو هفته قبل از بیماری از مصرف داروهایی نظیر آسپیرین و پروفن خودداری کنید. زیرا این داروها باعث اختلال در گردش خون می شود و ریسک خونریزی را به همراه دارد. مصرف دخانیات و الکل را از دو هفته قبل از جراحی ترک کنید. از خوردن و نوشیدن هر گونه مواد غذایی و نوشیدنی از ۸ ساعت قبل عمل خودداری نمایید.
بینی برجسته‌ترین عضو صورت می‌باشد و تاثیر زیادی بر چهره افراد دارد، بنابراین حتماً دقت کنید که در هنگام انجام عمل بینی فانتزی از بهترین جراحان کمک بگیرید در غیر این صورت بینی از فرم طبیعی خود خارج خواهد شد و حالت چهره نامناسب خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.