دلایل حساسیت بالای عمل بینی فانتزی

علت حساسیت بالای عمل بینی فانتزی چیست؟

حساسیت بالای عمل بینی فانتزی | جراحی بینی به روش عروسکی دارای حساسیت بالایی بوده و نیازمند یک پزشک با تجربه می باشد. بنابراین حتما به یک پزشک آشنا با تمامی تکنیک های روز و با مهارت بالا مراجعه کنید.

در جلسه مشاوره با جراح بینی درخواست و انتظارات خود را به طور کامل کنید. یک نگاه واقع بینانه داشته و از تحت فشار قرار دادن جراح بینی، برای کوچک کردن بیش از حد بینی خود خودداری کنید. پزشک در آخر جلسات مشاوره و با بررسی تمامی جوانب بهترین فرم بینی با صورت شما را انتخاب خواهد کرد. در انتخاب سعی کنید، میزان قوس و تغییرات لازم با فرم کلی صورت و زاویه ای مناسب با دیگر اعضای صورتتان باشد.

حتما درباره عمل بینی فانتزی به خوبی تحقیق و بررسی کنید، و سپس برای جراحی اماده شوید. این نوع از جراحی به افرادی با چهره درشت توصیه نمی شود، زیرا هماهنگی لازم را در چهره افراد ایجاد نخواهد کرد.


مطالب پیشنهادی دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


نحوه انجام مراحل جراحی زیبایی بینی | جراح بینی اصفهان | دکتر علی علوی راد

چگونه برای عمل بینی فانتزی آماده شویم ؟

وقتی از اتاق عمل بیرون می آیید و برای عزیمت به منزل آماده می شوید ، هیچ چیز بهتر از این نیست که یک جای گرم و نرم و آرام ، در انتظار شما باشد تا در آن استراحت کنید. ماموریت شما در طول هفته های منتهی به روز جراحی بینی فانتزی ، ساختن این لانه گرم و نرم و راحت است. محل استراحت خود را به تجهیزات مورد نیاز برای استراحت از قبیل تخت ، بالش و ملحفه و پتوی تمیز ، و آنچه فکر می کنید بتواند شما را در طول دوره یک هفته ای ریکاوری بعد از عمل بینی ، سرگرم نگه داشته و اسباب راحتی شما را فراهم کند ، مجهز کنید.

کلیه داروهای تجویز شده توسط پزشک را تهیه کنید.

قبل از جراحی بینی فانتزی ، جراح بینی اصفهان ، داروهایی را برای مصرف در طول دوره ریکاوری ، برای شما تجویز می کند. این داورها شامل داروهای مسکن برای کنترل و مهار درد بعد از عمل و نیز داروهای آنتی بیوتیک برای پیشگیری از بروز عفونت می باشد. بعلاوه ، پماد ، تجهیزات شستشو ، اپلیکاتورهای پنبه ای و دستمال کاغذی نیز از ملزوماتی هستند که در طول این دوره به آنها نیاز پیدا خواهید کرد.

مواد غذایی مورد نیاز را تهیه کنید.

در طول دوره ریکاوری شرایط بدن شما به گونه ای نیست که بتوانید ساعت ها صرف پخت و پز و تهیه غذا کنید. منطقی است در روزهای منتهی به روز جراحی بینی فانتزی ، برخی غذاهای مفید را که امکان تهیه و نگهداری آنها در یخچال وجود دارد را طبخ کرده و بسته بندی نموده و در یخچال نگهداری کنید تا در طول دوره ریکاوری ، با خیال آسوده تنها آنها را گرم کرده و میل کنید.

هماهنگی های لازم را با یکی از دوستان یا نزدیکان جهت بر عهده گرفتن مسئولیت رانندگی انجام دهید.

بعد از تکمیل فرایند جراحی بینی فانتزی برای عزیمت به منزل ، امکان رانندگی برای شما وجود ندارد. از همین رو لازم است از قبل با یکی از دوستان یا نزدیکان خود هماهنگ کنید تا مسئولیت رانندگی را بر عهده گرفته و شما را به منزل باز گرداند.

مصرف برخی مواد را متوقف کنید.

لازم است در طول هفته های منتهی به روز جراحی بینی فانتزی ، مصرف الکل ، استعمال سیگار و مصرف آسپرین و سایر رقیق کننده های خون را متوقف کنید.

سن مناسب برای جراحی بینی فانتزی

توصیه می شود افراد برای جراحی بینی حتما بعد از گذراندن سن بلوغ به پزشک مراجعه کنند. قبل از تکمیل سن بلوغ بینی افراد به طور کامل رشد نکرده و مستحکم نشده است. با توجه به عمل بینی فانتزی که تغییرات بسیاری بر روی بینی افراد اعمال خواهد شد، ممکن است نتیجه جراحی قبل از سن بلوغ رضایت بخش نباشد.

بررسی روش های مختلف جراحی بینی | جراح بینی اصفهان | دکتر علی علوی راد

هزینه عمل بینی فانتزی

یکی از مهم ترین بخش ها در اقدام به انجام هر عمل زیبایی از جمله جراحی بینی فانتزی ، برنامه ریزی برای تامین هزینه این درمان می باشد ، پس طبیعی است که یکی از سوالاتی که در ذهن شما شکل می گیرد مربوط به هزینه عمل بینی فانتزی تان باشد. اما از طرفی با توجه به متغیر بودن دامنه این فرایند درمان ، نمی توان یک قیمت ثابت را برای آن مقرر نمود و لازم است بیمار با حضور در جلسه مشاوره ، علاوه بر گفتگو درباره سایر جنبه های فرایند ، در خصوص هزینه درمان نیز از پزشک خود کسب اطلاعات نماید.

دکتر عمل بینی عروسکی بعد از انجام معاینات بر روی بینی ، تغییرات مورد نیاز را مشخص می نماید. البته باید متذکر شویم که هزینه درمان تنها دستمزد پزشک را شامل نمی شود و فاکتورهای بسیاری از قبیل موقعیت جغرافیایی مرکز درمان ، تکنیک مورد استفاده ، خدمات اتاق عمل ، داروهای تجویز شده ، نوع بیهوشی و برخی موارد دیگر ، در تعیین هزینه نهایی ، دخیل می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *