روشهای لیفت ابرو

روش سنتی

بیمار کاملا بیهوش میشود.در قسمت پیشانی زیر خط رویش مو برش ایجاد کرده ، پوست را برداشته تا چین و چروک ها ی سطح پوست صاف می شود و ابروها در آندوسکوپ از راه این برش‌ها وارد شده ، که جراح می تواند از طریق نمایشگر تلویزیون ، قسمت مورد نظر را پیدا می کند.

نخ

ابروها توسط کاشت نخهای نایلونی با برش های با دقت ایجاد شده و با استفاده از سوزن بالا می رود. این نخ ها دوام و مقاومت و در نهایت پایداری زیادی دارند. این روش تأثیری بر روی خط رویش مو ندارد و رشد موها را با مشکل ایجاد نمی کند.زخم ها ۳ یا ۴ میلیمتر و داخل مو قرار داد.

تزریق بوتاکس

در ابتدا پزشک متخصص، شما را معاینه کرده؛ قبل از بوتاکس از یک روش بیهوشی موضعی یا یک بسته یخ برای بی حس کردن استفاده میکند.

مقداری از آن در قسمت مابین ابرو و اطراف آن برای جلوگیری از سستی ، تزریقمی شود.

حدودا تا چهار ساعت بعد از عمل از لمس، مالش و یا استفاده از مواد آرایشی بر روی ناحیه تحت درمان، خودداری فرمایید. مراحل جراحی حدود پانزده دقیقه به طول می‌انجامد. در روز درمان، توصیه‌های مخصوص بعد از درمان به شما ارائه خواهد شد.

هایفوتراپی

نخست گونه ای ژل خنک کننده به قسمت ابروها می زنیم و بعدازآت بتدا نوعی ژل خنک‌کننده به ناحیه ابروها اعمال می‌شود و پس‌ازآن، پروب سونوگرافی بر روی پوست قرار می‌گیرد. انرژی حاصله از پروب اولتراسوند به لایه‌های زیرین پوست و عضله‌های پایین‌تر انتقال می‌یابد. ممکن ا‌ست در طول مراحل جراحی کمی گرما حس شود ولی به‌طورکلی این مراحل بدون درد پیش می‌روند. این فرایند حدود تینبه طول می‌انجامد و بعد از عمل نیاز به سپری کردن دوره نقاهت نیست.