روش‌های جوانسازی دست کدامند؟

 روش های مختلفی برای جوان کردن پوست وجود دارد که از آن جمله می توان به تزریق ژل و چربی و همچنین زیباسازی پوست با لیزر اشاره کرد. در ادامه توضیحاتی در مورد دو روش تزری ژل و چربی ارائه شده است.

تزریق ژل

یکی از راههای جوانسازی پوست دست، تزریق ژل است. ژل‌های تزریقی باید حتماً غیر حساسیت‌زا (هیپوآلرژنیک) و غیر سمی بوده و با بدن شما سازگاری داشته باشند.

  • تزریق ژل در فضای بین انگشت‌ها و در فاصله بین انگشت دوم و سوم، و انگشت سوم و چهارم انجام می‌گیرد. قبل از تزریق ژل هم ابتدا یک بی‌حسی موضعی در محل تزریق اعمال می‌شود.
  • بعد از آنکه تزریق برای جوان سازی دست انجام شد، دست‌ها ماساژ داده می‌شوند تا ژل در تمام دست پخش شود.
  • در زمان تزریق ژل باید خیلی احتیاط کرد تا به تاندون‌ها و رگ‌های خونی در دست‌ها آسیبی وارد نشود.

آثار تزریق ژل در افراد مختلف می‌تواند در حدود ۶ تا ۱۴ ماه دوام داشته باشد.

انواع رایج ژل عبارتند از: ژوویدرم، رادیِس، پرلان و رستیلان

  • هزینه تزریق ژل در دست بر اساس نوع ژل مورد استفاده، گستردگی سطح عمل تزریق و مقدار ژل مورد نیاز می‌تواند خیلی متغیر باشد.

تزریق چربی

فرآیند تزریق چربی برای جوان سازی پوست دست شامل برداشتن بافت چربی از ناحیه شکم یا لگن با استفاده از تکنیک‌های میکرولیپوساکشن و تزریق چربی به دست می‌باشد. گودافتادگی و فرورفتگی‌های موجود در دست‌ها را می‌توان با تزریق چربی به طور قابل ملاحظه‌ای برطرف کرد.

تزریق چربی باعث ایجاد شکل پُر، گوشتالو و جوان در دست‌ها می‌شود. آثار و نتایج این عمل، بلافاصله بعد از پایان تزریق قابل مشاهده خواهد بود. تزریق چربی یک درمان بی‌نظیر است که میزان استقبال از آن روز به روز بیشتر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.