روش های اصلاح فرم چانه

روش های اصلاح فرم چانه

برای اصلاح فرم چانه و گونه روش های متعددی در دنیا وجود دارد. مثل جراجی و گذاشتن پروتز چانه،جراحی فک و به جلو کشیدن خود استخوان فک اما ایمن ترین روش استفاده از ژل های هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) است، به این دلیل که این ماده در بافت پوست هر نقطه بدن و در همه نژاد‌ها وجود دارد. اسید هیالورونیک فضای بین الیاف کلاژن و الاستین را پر می‌کند، آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ می‌کند.

با افزایش سن هم این ماده رفته رفته کاهش می یابد. و به عبارت دیگر، راز جوان ماندن پوست وجود این ماده در بدن می باشد، با تزریق این ژل در فضاهای خالی می توان این خطوط را اصلاح کرد و از سوی دیگر به دلیل عدم ماندگاری دائم پس از گذشت ۶ الی ۱۲ ماه به تدریج جذب بدن و سپس دفع خواهد شد،
نکته حائز اهمیت در این روش این است که اگر بعد از تزریق از فرم ایجاد شده رضایت کافی نداشته باشید می توانید با تزریق هیالورونیداز(Hyaluronidase) به حالت قبل بازگردانید .

جراح پلاستیک اصفهان | روش های اصلاح فرم چانه

مهم ترین نکته در اصلاح طبیعی فرم چانه یا گونه، شناخت صحیح و درک درست پزشک از زیبایی شناسی و پیدا کردن بهترین فرم برای صورت هر فرد می باشد و نکته مهم دیگر ،کیفیت ژل های تزریق شده است .در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری وجود دارد که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند.در نتیجه دقت به این نکته که ژل استفاده شده دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشد بسیار مهم است. (خوشبختانه استانداردهای وزارت بهداشت در خصوص کالاهای وارداتی بسیار سخت گیرانه می باشد. و کالایی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یقینا مورد اطمینان خواهد بود) .


دکتر علی علوی راد

فوق تخصص و جراح پلاستیک اصفهان 

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر علی علوی راد متخصص و جراح پلاستیک کلیک کنید


مطالب پیشنهادی :

عمل بینی گوشتی بازگشت دارد؟

جراحی بینی استخوانی اصفهان

سابسیژن چیست ؟

روشهای انجام سابسیژن پوست

نتیجه عمل بینی پس از گذشت هفت ماه

فرم دهی چانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.