ساز و کار جراحی زیبایی سینه

ساز و کار جراحی زیبایی سینه چگونه است؟

ساز و کار جراحی زیبایی سینه : جراحی پروتز سینه پس از سنین بلوغ در حدود هجده سال قابل انجام است و حداکثر سن انجام این جراحی در افراد با محدود سنی شصت سال انجام می شود. به طور معمول پس از جراحی پروتز سینه از سوتین های مخصوصی استفاده می شود تا مشکلی برای فرد ایجاد نگردد.

عمل کوچک کردن سینه تنها از طریق جراحی و برش قابل انجام است و با ساکشن امکان کوچک کردن سینه ها وجود ندارد، در واقع ساکشن روشی غیر علمی و نادرست است.

ساز و کار جراحی زیبایی سینه | جراح پلاستیک اصفهان |

جراحی کوچک کردن سینه در حیطه کاری جراح پستان انجام می شود. البته تکنیک این جراحی بسته به شرایط جسمی فرد متفاوت می باشد. نکته ای که بایستی بدان دقت نمایید. چنین است که بزرگ یا کوچک کردن سینه ها بدون انجام اعمال جراحی میسر نخواهد بود.
در برخی موارد بعضی از افراد با کمک داروهای هورمونی تمایل دارند. تا اقدام به بزرگ نمودن سینه های خود نمایند.
جالب است دقت نمایید که این عمل می تواند آسیب جدی به سایر اعضای فرد وارد نمایید.

تزریق چربی به سینه از دیگر روش های بزرگ کردن پستان است ولی این روش در افراد چاق قابل انجام است اما آنچه کماکان در حال بررسی است اینکه تزریق چربی احتمال دارد موجب ابتلا به سرطان شود که این نظریه هنوز ثابت نشده است.

استفاده از پروتز سینه

روش های متعددی همچون تزریق چربی به سینه و جراحی پروتز برای بزرگ کردن سینه ها وجود دارد. امروزه از پروتزهای مورد تایید FDA امریکا استفاده می شود. پروتز ها عمر مشخصی ندارند و تا زمانی که آسیبی به آن ها وارد نگردد نیازی به تعویض نخواهند داشت. به طور معمول پروتز ها به مدت ده سال بدون آسیب ناشی از ضربه های شدید خطرناک نبوده و نیازی به تعویض نخواهد بود.

 


دکتر علی علوی راد
فوق تخصص و جراح پلاستیک اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر علی علوی راد متخصص و جراح پلاستیک کلیک کنید


مطالعه بیشتر:

جراحی صورت و زیباتر شدن

پیشگیری عوارض لیفت سینه

نکات مراقبتی جراحی بینی

مشخصه های بینی استاندارد و طبیعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.