سفر برای جراحی بینی

سفر برای انجام جراحی بینی

سفر برای جراحی بینی | اگر در اینترنت بهترین کشور برای عمل بینی را جستجو نمایید ، مشاهده می کنید که نام کشور ایران در این لیست به خوبی می درخشد که شاید مهم ترین دلیل آن را بتوان به حضور بهترین جراحان ایران نسبت داد.

کشور ایران به ویژه تهران و اصفهان  آمار بیشترین جراحی بینی در سال را به خود اختصاص داده است و به همین دلیل پایتخت جراحی زیبایی در جهان به شمار می آید ، از طرفی میزان موفقیت جراحی زیبایی بینی در ایران بیش از ۹۰ درصد می باشد ؛ همین عامل موجب شده است تا سالانه بسیاری از افراد از سایر کشورهای جهان به ایران سفر نمایند !

خوشبختانه کلینیک ها و بیمارستان های مجهز و با کیفیتی در ایران وجود دارد و این مسئله نیز در جلب رضایت بیماران تاثیرات زیادی داشته است.


مطالب آموزشی و خواندنی دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان | عمل زیبایی بینی

ایران بهترین کشور برای انجام عمل بینی

امروزه داشتن بینی بی نقص و زیبا دیگر یک آرزو و رویا نیست ؛ چرا که هر فردی با هر فرم بینی می تواند با مراجعه به بهترین جراح بینی ، عیوب و مشکلات بینی خود را اصلاح و برطرف نماید. زیبایی در افزایش اعتماد به نفس انسان ها تاثیرات زیادی دارد ؛ از همین رو ممکن است افراد برای به دست آوردن زیبایی سختی های بسیاری را به جان بخرند و حتی حاضر به مسافرت به کشورهای دیگر شوند ، تا در نهایت بتوانند نتیجه خوب و رضایت بخشی را از انجام عمل زیبایی بینی خود به دست بیاورند.

خوشبختانه از آنجایی که کشور ایران دارای نیروی انسانی متخصص و کاربلدی است و امکانات گسترده ای در زمینه انجام جراحی های زیبایی به ویژه جراحی بینی دارد ، این مسئله در جذب مسافران و مهاجران زیادی به ایران تاثیرگذار بوده است و این موضوع خود باعث می شود تا به آمار عمل زیبایی بینی در ایران اضافه شود و رکورد ایران در انجام جراحی زیبایی بینی در جهان به ثبت برسد.

در انتها باید این نکته را بیان نمود که متاسفانه یکی دیگر از دلایل افزایش مراجعه کنندگان از سایر کشورهای اروپایی و عربی به ایران ، کاهش ارزش پول ملی می باشد ، این در حالی است که ایران بهترین جراحان بینی دنیا را دارد و از شرایط بسیار خوبی برای زندگی از نظر آب هوایی و جذب توریست برخوردار است.

سفر به ایران با هدف گردشگری و جراحی زیبایی

یکی از قدیمی ترین فعالیت های بشر سفر و سیاحت از سایر شهرها و کشورهای جهان می باشد. مسافرت به سایر شهرها و کشورهای دنیا موجب می شود تا با فرهنگ و تاریخ یک کشور آشنایی پیدا کنید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید.

کشور ایران به دلیل تاریخ و تمدن کهن ، مناظر و چشم اندازهای زیبا و همچنین شرایط آب و هوایی متنوع و آثار باستانی که دارد . از امتیازات فرهنگی و اجتماعی خوبی برای جذب گردشگر برخوردار است تا جایی که این مسئله ایران را به جایگاه خوبی در قاره آسیا رسانده است. جاذبه های گردشگری در کنار موقعیت های مناسب برای انجام جراحی بینی موجب شده است . تا برخی افراد با هدف گردش و سیاحت و همچنین انجام عمل زیبایی بینی به ایران مهاجرت نمایند. عمل بینی دوره نقاهت کوتاهی دارد ؛ با این حال افراد لازم است . حداقل برای یک هفته در کشور و شهری که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند ، سکونت داشته باشند.

در طی این هفته فرد برای چندین مرتبه نیاز به مراجعه به جراح بینی دارد . تا وضعیت فرد بعد از انجام جراحی مورد بررسی قرار بگیرد همچنین در طی این جلسات لازم است . بخیه و گچ بینی برداشته شده و نحوه چسب زدن به بینی به بیماران آموزش داده شود.

سفر هوایی و دوره نقاهت

بعد از گذشت این دوره مسافرت هوایی نیز مجاز می باشد و فرد می تواند به کشور خود باز گردد. اما از آنجایی که هزینه ها در ایران به دلیل کاهش ارزش پول ملی برای افرادی که از کشورهای اروپایی و آمریکایی وعربی به ایران سفر می کنند . بسیار پایین است برخی از این افراد ترجیح می دهند تا مهاجرت کوتاه مدتی داشته باشند. به این معنا که برای یک دوره یک الی ۳ ماهه در ایران می مانند . و قبل و یا بعد از انجام جراحی بینی خود از جاذبه های گردشگری ایران و مناظر طبیعی و تاریخی آن نیز دیدن می کنند.

مقایسه بیهوشی و بی حسی | جراح بینی اصفهان

بهترین جراحان زیبایی در کدام کشورها هستند ؟

در واقع استاندارد و مبنای دقیقی برای تشخیص بهترین جراح بینی در کشوهای مختلف وجود ندارد . چرا که در انتخاب کشور مورد نظر برای انجام جراحی زیبایی بینی پارامترهای زیادی مطرح است که از جمله این پارامترها می توان به مسائل سیاسی ، موقعیت توریستی کشورها و مسائل اقتصادی اشاره نمود. برای مثال جراحان بسیار خوبی در آمریکا مشغول به فعالیت هستند .  اما از آنجایی که هزینه ها در این کشور بسیار بالا است . هر شخصی توان سفر و انجام جراحی بینی در کشور های آمریکایی را ندارد.

از طرفی ممکن است برخی از کشورها از نظر هزینه بسیار پایین باشند . اما از نظر سیاسی موقعیت مناسبی را برای جذب گردشگر فراهم نکنند. از دیگر مسئله قابل توجه در این امر میزان بهره مندی یک کشور از نظر دانش و به کار گیری تکنیک ها و جدیدترین متدهای روز دنیا در انجام جراحی های زیبایی می باشد.

سالانه همایش های جهانی خاصی برگزار می شود که پزشکان سراسر دنیا می توانند در این همایش ها شرکت کرده . و از جدیدترین متدها و تکنولوژی های روز دنیا ، مرتبط با تخصص خود آشنایی پیدا کنند.  ایران از نظر جایگاه علمی در جهان در رتبه خوبی قرار دارد . و همین مسئله موجب شده است که افراد زیادی برای انجام عمل بینی به ایران سفر  نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.