جراح عمل بینی فانتزی اصفهان

عمل بینی فانتزی

آیا همیشه دیدن یک بینی زیبا مثل بینی زیبای عروسک معروف باربی شما را به این فکر می اندازد که کاش من هم یک بینی فانتزی زیبا مثل این عروسک داشتم ؟ این سوال برایتان پیش می آید که آیا با عمل بینی می توانید بینی به این زیبایی داشته باشید ؟؟!! یا اینکه آیا عمل بینی فانتزی می تواند یک بینی برازنده صورت شما را خلق کند؟؟؟

جراح بینی اصفهان در این مقاله می تواند یک انتخاب درست برای دستیابی به پاسخ بسیاری از سوالات در خصوص این فرایند و قدم گذاشتن در مسیر رفع نارضایتی از ظاهر و بازیابی اعتماد به نفس از دست رفته ای باشد که همیشه به خاطر شکل ظاهری نامطلوب بینی تان درگیر آن بوده اید. جراحی بینی فانتزی یک تکنیک قدرتمند است که می تواند به شکلی طبیعی و موثر دغدغه های شما در این خصوص بدشکلی بینی تان را درمان کند و شما را در رسیدن به هدف بهره مندی از ظاهری جذاب تر، هدایت نماید.


مطالب پیشنهادی دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان | جراح عمل بینی فانتزی اصفهان .

ویژگی های بینی فانتزی

مدل بینی فانتزی یکی از انواع مدل هایی است که شاید بتوان بارزترین ویژگی آن را زوایه بین لب و بینی و انحنای موجود بر روی پل بینی دانست. در این مدل زاویه بین لب و بینی به حدوداً 105 درجه می رسد. بعلاوه ، انحنا یا قوس روی پل بینی خصوصاً از نمای نیمرخ کاملاً مشهود است. اندازه بینی در مدل عروسکی یا فانتزی در مقایسه با سایر انواع بینی ، کوچک تر است.

با توجه به اینکه در این مدل ، اندازه بینی به میزان قابل ملاحظه ای کوچک می شود ، منطقی است که این عمل را به دست یک پزشک با تجربه و ماهر بسپاریم. جراح بینی بر اهمیت این موضوع تاکید می کند که عمل بینی فانتزی علاوه بر بعد زیبایی ، باید از نظر عملکرد نیز با در یک چارچوب استاندارد قرار داشته باشد به طوریکه بیمار بتواند در کنار بهره مند شدن از یک بینی زیبا ، از خدمات این اندام نیز با کیفیت بالا بهره مند شود و تنفس راحتی را تجربه کند. به همین منظور یک جراح بینی فانتزی خوب در زمان کوچک کردن اندازه بینی ، کیفیت عملکرد مجاری بینی را نیز لحاظ می نماید.

جراحی بینی فانتزی برای چه کسانی مناسب است؟

 1. افرادی با بینی استخوانی
 2. افرادی که اجزا صورتشان کوچک می باشد .
 3. بانوان، به علت کوچک بودن دیگر اعضای صورتشان
 4. بینی هایی با پوست نازک، استخوان و غضروفی محکم

چه کسانی تمایل به عمل بینی فانتزی دارند؟

 • کسانی که می خواهند قوس بینی بسیار زیاد باشد.
 • تمایل به بالا رفتن بسیار زیاد نوک بینی های خود دارند.
 • افرادی که تمایل به ایجاد فرورفتگی در پره های بینی خود دارند.
 • کسانیکه تمایل به کوچک شدن بسیار زیاد ساختار کلی بینی دارند.

بهترین جراح عمل بینی فانتزی

در این بخش قصد داریم به شما در برداشتن مهم ترین قدم در فرایند جراحی بینی عروسکی تان کمک کنیم. این قدم مهم ، همان انتخاب بهترین جراح بینی می باشد. صرف نظر از اینکه ساکن کدام نقطه باشید ، زمانی که برای انجام عمل بینی با مدل فانتزی تصمیم گیری می کنید ، بدون شک یک هدف را دنبال می کنید و آن هم برخوردار شدن از یک بینی زیبا ، که برازنده صورت تان بوده و زیبایی شما را دو چندان کند.

توصیه جراح بینی اصفهان دکتر علی علوی راد به شما این است که تمام دقت عمل خود را در مرحله تحقیق برای انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی به کار ببندید تا بتوانید دستیابی به بهترین نتیجه از درمان را تضمین کنید. مشخصه هایی که در زیر متذکر شده ایم می تواند در کنار سایر فرایند های تحقیق در انتخاب بهترین جراح بینی ، شما را در طی موفقیت آمیز این مسیر کمک کند. برخی از این مشخصه های پزشک بالقوه شامل موارد زیر می باشد :

 1. با تجربه و ماهر باشد.
 2. از یک نگاه هنری برخوردار بوده و بتواند تکنیک های عمل بینی عروسکی را با جنبه های زیبا شناختی ترکیب کند.
 3. سلامت و منافع بیمار برای او در الویت قرار داشته باشد.
 4. در مسیر جراحی بینی فانتزی ، صبورانه در کنار بیمار خود بوده و راهنمایی های لازم را در اختیار او قرار دهد.
 5. رضایت مندی بیمار از نتیجه درمان ، نقطه مورد هدف او باشد.

روش های پیشگیری از چرب شدن پوست بینی بعد از جراحی | جراح پلاستیک اصفهان

جلسه مشاوره عمل بینی فانتزی

یکی از مراحل مهمی که هر متقاضی پیش از جراحی بینی عروسکی باید پشت سر بگذار ، جلسه مشاوره است. طی این جلسه مواردی مورد بررسی قرار می گیرند که به دنبال آن تصمیم گیری هایی در خصوص این که فرد گزینه خوبی برای عمل است یا خیر ، چه تکنیکی باید برای او پیاده سازی شود و چه نوع بیهوشی نیاز دارد ، به انجام می رسد.

در گام اول ، جراح عمل بینی فانتزی اصفهان ، به بررسی پرونده پزشکی می پردازد. در این پرونده تمامی اطلاعات در خصوص بیماری های فرد ، داروهای مصرفی ، روندهای درمانی اتخاذ شده و جراحی های انجام شده برای او مندرج شده اند. پزشک با یک مرور کلی بر تمامی این موارد ، متوجه سطح سلامت فرد شده و بدین نحو تعیین می نماید که آیا ایشان می تواند تحت جراحی قرار بگیرد یا نه.

گام دوم در جلسه مشاوره پیش از جراحی بینی فانتزی ، معاینه فیزیکی بینی است. پزشک میزان استحکام بافت های بینی و البته ایرادات موجود را مورد بررسی قرار می دهد. هر چه بافت های تشکیل دهنده انسجام و استحکام بالاتری داشته باشند ، برای مدل عروسکی مناسب تر خواهند بود.

آیا عمل بینی فانتزی سبب بروز مشکلات تنفسی می شود؟

در صورت نداشتن مهارت کافی پزشک و مناسب نبود فرم بینی افراد برای جراحی به صورت فانتزی، با کوچک شدن بسیار زیاد بینی فرد دچار مشکلات تنفسی خواهد شد.

آیا عمل بینی عروسکی بر روی بینی شکسته انجام می شود؟
قبل از اقدام به جراحی، پزشک باید بینی بیمار را به خوبی بررسی کند، تا بتواند بهترین فرم را به نسبت شکستگی های موجود در بینی به بیمار پیشنهاد دهد.

آقا عمل بینی فانتزی گزینه مناسبی برای آقایان است؟
خانم ها و آقایان می توانند در صورت تمایل به این فرم از بینی به جراحی عروسکی اقدام کنند. اما آقایان به علت درشت بودن دیگر اجزا صورتشان و همچنین عروسکی بودن فرم بینی، تمایلی به انجام این روش از جراحی را ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *