عوارض عمل جراحی بینی فانتزی یا سرسره‌ای ( بینی عروسکی )

شاید در نگاه اول فکر کنید ارتباط این دو مقوله بسیار نامتعارف به نظر می رسد، اما ما در این مقاله با نگاهی عمیق تر شما را با رابطه عمیق بین عمل بینی عروسکی و کفش پاشنه بلند و صدمات جبران‌ناپذیر آن‌ها آشنا می‌کنیم :

چرا شما کفش پاشنه‌بلند می‌پوشید؟

یکی از پاسخ‌هایی که اکثرا به این سوال داده می‌شود این است که زنان دوست دارند به نظر بلندقدتر بیایند، یا این که دوست دارند پاهایشان زیباتر به نظر بیاید.
دومین دلیل ممکن است به خاطر احساس غرور باشد. بسیاری از زنان حس می‌کنند که هنگام پوشیدن کفش پاشنه‌بلند، مغرور و سربلند به نظر می‌آیند. همه‌ی زن‌ها حداقل یکبار هم که شده است پوشیدن کفش پاشنه‌بلند را امتحان می‌کنند. توضیح دادن این موضوع کمی‌مشکل است اما زن‌ها در هنگام پوشیدن کفش پاشنه‌بلند احساس شبیه به حس برتری دارند.

قسمت جلویی کفش پاشنه‌بلند که با زمین در تماس است بسیار کوچک است، و از طرف دیگر زنان دوست دارند تا جای ممکن کفش‌هایی با پاشنه‌ی بلند‌تر بپوشند که به نظر بلندتر بیایند. این وضعیت کمی ‌خطرناک است، اما زن‌ها با این وجود با پوشیدن کفش‌های پاشنه‌بلند احساس زیبایی می‌کنند.

سومین دلیل این است که قوسی که کفش پاشنه‌بلند در پا ایجاد می‌کند از نظر زنان، زیبا و جذاب است. برای زنان، کفش‌های پاشنه‌بلند، یکی از خوشایندترین و دلپذیر‌ترین اجناس موجود در مراکز خرید هستند.

دلیل دیگری نیز برای پوشیدن کفش پاشنه‌بلند توسط زنان وجود دارد. مردم اطلاعی در مورد این موضوع ندارند اما این دلیل بسیار مهم است:

بقیه زن‌ها هم پاشنه‌بلند می‌پوشند!

برای مثال اگر دوست شما یک جفت کفش پاشنه بلند با پاشنه‌های ۱۰ سانتی‌متری پوشیده است و شما کفش‌هایی با کفی تخت پوشیده‌اید، آیا فکر می‌کنید در کنار دوستتان با هم راه بروید؟

در هر حال، کفش‌های پاشنه‌بلند می‌توانند برای زنانی که دوست دارند جذاب و زیبا به نظر بیایند، مایه‌ی غرور باشد.

اما شما قطعا می‌دانید که پوشیدن مداوم و همیشگی کفش پاشنه‌بلند موجب بروز مشکلات زیادی از جمله کمر درد، پا درد، مشکلات مرتبط با مچ پا و عفونت انگشتان پا می‌شود.

چرا بینی عروسکی (سرسره‌ای)؟

حالا بیایید در مورد بینی عروسکی یا فانتزی یا سرسره‌ای صحبت کنیم. در صورتی که ما به کتاب‌های جراحی زیبایی مراجعه کنیم، خواهیم دید که اغلب زنان مایلند از استرس روانی انجام جراحی زیبایی بینی فرار کنند. پس چرا شما دوست دارید بینی عروسکی یا فانتزی داشته باشید؟ جواب این سوال با جوابی که در مورد کفش‌های پاشنه‌بلند دادیم، یکی است.

اول از همه، بینی عروسکی یا فانتزی باعث می‌شود که چهره شما کوچک‌تر و با ساختاری استخوانی‌تر به نظر بیاید. این موضوع باعث می‌شود که حتی اگر شما صورتی پهن داشته باشید، چهره شما لاغر‌تر به نظر بیاید. در واقع این حس مشابه با زمانی است که یک زن کفش‌هایی با پاشنه ۱۰سانتی متری می‌پوشد و احساس می‌کند که قد او بلندتر است و پاهای بلند‌تری دارد.

دوم این که، بینی عروسکی و سر بالا باعث می‌شود که شما مغرور و سربلند به نظر بیایید. دقیقا مانند جلوی کفش‌های پاشنه‌بلند که تیز هستند، نوک بینی عروسکی نیز باید تیز و سربالا باشد.

سوم این که بینی بالا زیباترین حالت را دارد و وجود این قوس در بینی باعث می‌شود که زن زیباتر و جذابتر به نظر بیاید.

اما فراموش نکنید که جراحی زیبایی بینی قرار است به این منظور انجام شود که مشکلات مرتبط با بینی فرد را حل کند و یک تکنیک بسیار پیشرفته برای تغییر حالت بینی به نحوی است که با سایر اجزای بینی کاملا هماهنگ باشد و در چهره‌ی فرد‌ هارمونی ایجاد شود.

بینی عروسکی (یا فانتزی یا سرسره‌ای یا سربالا) تنها عباراتی برای بیان کردن و توصیف کردن شکل و فرم بینی هستند و نمی‌توانند پاسخی برای همه چیز باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *