فرم دهی چانه

فرم دهی چانه

چانه یکی از بخش های مهم در چهره افراد به شمار می آید . چانه که در قسمت یک سوم پایین صورت قرار دارد گاهی ممکن است تعادل با سایر اجزای صورت نداشته باشد . در صورتی که چانه بسیار عقب بوده و با سایر اجزای صورت هماهنگی نداشته باشد می توان از روش های مختلفی برای رفع این مشکل استفاده نمود . از جمله این روش ها جراحی چانه می باشد که به دلیل خطرات موجود در جراحی و به علت تغییرات دائمی در چانه و رضایت نداشتن از فرم آن دیگر نمی توان نتیجه را تغییر دهند و همین طور عوارض ناشی از جراحی ، تمایل به انجام آن ندارند . اما یک روش بسیار کم خطر و سریع برای رفع این مشکل فرم دهی چانه با تزریق ژل می باشد .

فرم مناسب چانه برای همه افراد به گونه است که لب و چانه در یک امتداد قرار گرفته باشند . در صورتی که از لب به سمت چانه خط بکشیم و چانه عقب تر از این خط باشد نشان دهنده این است که نیاز به اصلاح چانه وجود دارد .

فرم دهی چانه و صورت

فرم‌دهی چانه و صورت، از نظر زیبایی بسیار حائز اهمیت است . فاصله ‌سازی و فرم‌ دهی چانه تکنیکی است که صورت افراد را جذاب تر نشان می دهد . با افزایش سن، جاذبه بر روی عضلات صورت تأثیر گذاشته و باعث افتادگی صورت و به‌ وجود آمدن غبغب و شل شدن پوست این ناحیه می شود. البته این تمام علت ایجاد غبغب نیست و با افزایش سن، پوست کلاژن کمتری تولید کرده و پوست صورت به مرور، قدرت کشسانی خود را از دست می دهد . در صورت‌های زیبا، یک نسبت طلایی بین اجزای مختلف چهره وجود دارد . که دقت کردن به آن در نتیجه انجام تزریقات زیبایی بسیار مهم می باشد .

جراح پلاستیک اصفهان | فرم دهی چانه

عوارض فرم دهی چانه

فرم دهی چانه هم با استفاده از تزریق چربی و هم با استفاده از تزریق ژل قابل انجام می باشد . فرم دهی چانه که جز روش های بدون جراحی است و عوارضی به دنبال ندارد .


دکتر علی علوی راد

فوق تخصص و جراح پلاستیک اصفهان 

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر علی علوی راد متخصص و جراح پلاستیک کلیک کنید


مطالب پیشنهادی :

عمل بینی گوشتی بازگشت دارد؟

جراحی بینی استخوانی اصفهان

سابسیژن چیست ؟

روشهای انجام سابسیژن پوست

نتیجه عمل بینی پس از گذشت هفت ماه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *