ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

بررسی ماندگاری عمل بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یک عمل زیبایی دائمی و همیشگی برای درمان افتادگی پلک است، به شرطی که متقاضی کاندیدای مناسبی برای انجام آن باشد. در این مقاله سایت دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان، ماندگاری عمل بلفاروپلاستی را مورد بررسی قرار می دهیم.  اگر در سن پایین برای بلفاروپلاستی اقدام کنید، به مرور و با بالا رفتن سنتان شاهد شل شدن پوست و چروک شدن اطراف چشم‌ها خواهید بود. این شل شدن پوست، دوباره روی پلک‌ها یا زیر آن‌ها را متورم می‌کند و مجدداً باید برای بلفاروپلاستی اقدام کنید.

تخصص پزشک و روشی که برای جراحی پلک انتخاب می‌کنید هم در ماندگاری این عمل زیبایی تأثیرگذار است. در صورتی که پزشکتان تمام پوست‌ها، چربی‌ها و عضلات اضافه را برندارد، یا اینکه بخیه زدن و … را به خوبی انجام ندهد، به احتمال زیاد نیاز به جراحی ترمیمی خواهید داشت. در نتیجه تنها در صورتی می‌توانید روی همیشگی بودن درمان افتادگی پلک‌هایتان حساب کنید که پزشک حرفه‌ای در سن مناسب و با متد مناسب عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک را برایتان انجام دهد.

جنبه های درمانی بلفاروپلاستی

جراحی برداشتن پلک همواره جنبه زیبایی ندارد و در بسیاری موارد کاملا یک عمل درمانی محسوب می ‎شود تا از خطرات احتمالی که ممکن است به چشم و بینایی وارد شود جلوگیری گردد. قبل از اقدام و تصمیم گیری برای انجام این روش باید با پزشک و جراح خود مشورت کنید و نمونه کارهای قبلی را مشاهده نمایید. تمامی ابهامات و سوالات خود را در جلسه مشاوره بپرسید تا بتوانید با آگاهی کامل انتخاب درستی انجام دهید.

اصلاح افتادگی پلک - بلفاروپلاستی |

صفحه اینستاگرام دکتر علی علوی راد جراح گوش اصفهان

جراحی پلک چشم در کشورهای آسیای شرقی

در کشورهای آسیای شرقی بیشتر افراد جوان عمل بلفاروپلاستی را به منظور درشت‏ تر شدن چشم ‏ها انجام می ‏دهند.

طول مدت عمل بلفاروپلاستی

جراحی پلک به صورت سرپایی در مدت ۲ الی ۳ ساعت انجام می شود و فرد بلافاصله پس از آن به خانه باز می گردد. در بعضی موارد ممکن است برای نتیجه گیری بهتر و رسیدن به حالت دلخواه فرد جراحی لیفت پلک در دو مرحله انجام شود.

بهترین سن برای بلفاروپلاستی

معمولا سن خاصی برای این جراحی در نظر گرفته نمی‏ شود زیرا تنها برای افتادگی پلک بر اثر افزایش سن نمی ‏باشد و ممکن است فردی در جوانی به صورت ژنتیکی پف و یا افتادگی پلک داشته باشد. نتیجه جراحی بلفاروپلاستی برای افراد سن بالا که در دهه چهل یا پنجاه سالگی خود هستند، حدودا ۱۰ تا ۱۲ سال ماندگار و ثابت است. اما بعد از آن احتمال دوباره جمع شدن پوست پلک وجود دارد و کاملا طبیعی می‏ باشد.

جراح گوش اصفهان در دکتر آف


مطالعه بیشتر:

نکات تغذیه ای بعد از جراحی زیبایی گوش

خوابیدن صحیح بعد از عمل زیبایی گوش

ضرورت چرب نگهداشتن بخیه پشت گوش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.