ماندگاری لیپوماتیک

لیپوماتیک و بازگشت آن

لیپوماتیک یک روش دائمی برای لاغری می باشد و لاغری با لیپوماتیک ماندگاری طولانی مدت دارد و بدون بازگشت می باشد اما باید مراقبت های لازام بعد از لیپوماتیک را بطور کامل رعایت کنید تا بتوانید از این جراحی بهترین نتیجه را دریافت نمایید .

لیپوماتیک باعث می شود که چربی های اضافی زیر پوست شما تخریب شوند و از بین بروند، که از بین رفتن چربی ها کاملا بصورت دائمی می باشد و در صورتی که دو مرتبه فرد بعد از لیپوماتیک دچار چاقی و اضافه وزن شود چاقی بصورت سابق نمی باشد .

تجمع چربی در قسمت شکم و پهلو باعث از بین رفتن تناسب اندام می شود با انجام لیپوماتیک می توانید برای همیشه از داشتن یک شکم صاف و زیبا لذت ببرید .

زیبا سازی شکم و پهلو و از بین بردن چربی های اضافی پاها و بازو ها با لیپوماتیک امکان پذیر می باشد و بطور دائمی می توانید از شر چربی های انباشته شده در این نواحی رهایی پیدا کنید.

لیپوماتیک این امکان را برای شما فراهم می کند که همراه با یک شکم صاف و زیبا یک باسن برجسته و سینه خوش فرمی داشته باشید زیرا چربی های برداشته شده بوسیله لیپوماتیک را می توانید در قسمت های دیگری از بدنتان مانند باسن و سینه تزریق نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *