مراحل جراحی زیبایی بینی چیست؟

افرادی که می خواهند عمل بینی انجام دهند قبل از جراحی بینی می خواهند در مورد مراحل عمل بینی اطلاعات لازم را کسب کنند تا بتوانند عمل بینی موفقی داشته باشند. آشنایی با مراحل عمل بینی می تواند به طور قابل ملاحظه ای آگاهی شما را در راستای عمل بینی افزایش دهد. این نوع جراحی زیبایی که به دلایل مختلفی می تواند انجام شود تاثیر بسزایی در زیبایی دارد در نتیجه از محبوبیت بسیاری برخوردار است. تمامی بیمارانی که می خواهند عمل بینی انجام دهند بایدمراحل بینی را از ابتدا تا انتها طی کنند تا بتواند زیبایی خود را افزایش دهند.

در ادامه با مراحل عمل بینی از ابتدا تا انتها آشنا می شویم.

مراحل قبل از عمل بینی

قبل از عمل بینی انتخاب جراح از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . در درجه اول سعی کنید جراح مورد اعتمادی را انتخاب کنید تا بتوانید مراحل عمل بینی را با راحتی و آرامش سپری کنید. پس از این که جراح خود را انتخاب کردید جراح راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مراحل عمل بینی را پشت سر قرار دهید. شما باید یک سری آزمایش را انجام ذهید و پس از آن برای جراحی بینی وقت دهی شوید.

آمادگی برای مراحل عمل بینی

برای آمادگی برای مراحل عمل بینی جراح شما یک سری دستورات را به شما تجویز می کند تا بتوانید در روز عمل بینی شرایط مناسبی داشته باشید. شما نیز بهتر به توصیه های جراح خود دقت کنید . معمولا در شب جراحی توصیه می شود غذای سنگین نخورید و از ۱۲ شب به بعد چیزی نخورید تا بتوانید جراحی بینی را پشت سر قرار دهید. آمادگی برای مراحل عمل بینی عبارت است از :

  • آگاه سازی جراح از ویژگی های خود
  • عمل به توصیه های جراح
  • انجام اقدامات قبل از جراحی

مراحل عمل بینی در اتاق عمل

با توجه به نوع بیهوشی شما ، عمل بینی با جراحی آغاز می شود. دکتر میلانی سعی براین دارد تا جراحی بینی را با دقت و مهارت بالایی انجام دهد تا سالم ترین و بهترین نتیجه را برای شما فراهم کند. پس از بیهوشی جراحی با ایجاد برش روی بینی آغاز می شود و جراح تغییرات لازم را روی بینی ایجاد می کند. با توجه به نوع پوست شما و گوشتی و یا استخوانی بودن بینی جراح ممکن است از تکنیک های مختلفی در جراحی بینی استفاده کنند. پس از ایجاد تغییرات و شکل دادن به بینی بینی بخیه زده می شود .

مراحل بعد عمل بینی

پس از عمل بینی بیمار باید مراقبت های لازم را انجام دهد و در حد امکان از تحرک زیاد خودداری کند و سعی کند غذای نرم مصرف کند. ممکن است در نواحی اطراف چشم خود دچار کبودی شوید که این کبودی ها پس از مدتی از بینی خواهد رفت. بعد از جراحی بینی به مدت ۱ الی ۲ ماه بر روی بینی خود چسب می زنید تا فرایند استحکام بینی به درستی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *