مزایای جراحی لیفت شقیقه

بررسی مزایای جراحی لیفت شقیقه

در ادامه مطلب امروز سایت دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان مزایای جراحی لیفت شقیقه را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر به دنبال جوان‌سازی یک سوم بالایی صورت خود هستید، لیفت شقیقه با عمل گزینه بسیار مناسبی است. در این روش، جراح زیبایی افتادگی خفیف، چین‌وچروک و شل شدگی پوست اطراف چشم، انتهای ابرو و بالای گونه را برطرف می‌کند. عمل لیفت شقیقه با اسم تمپوروپلاستی هم شناخته می‌شود که در آن جراح زیبایی طیف وسیعی از تکنیک‌ها را برای بالا کشیدن و صاف کردن ناحیه شقیقه به کار می‌برد.

روش دائمی از بین بردن چین‌وچروک

لیفت شقیقه با جراحی یک روش دائمی از بین بردن چین‌وچروک اطراف چشم است. شما با انجام یک‌بار عمل افتادگی پوست شقیقه، برای همیشه صورتی شاداب و جوان‌تر خواهید داشت.

خاصیت کشسانی پوست صورت به طور طبیعی با افزایش سن از بین می‌رود. این اتفاق باعث ایجاد چین‌وچروک، افتادگی در گوشه چشم‌ها و انتهای ابرو می‌شود. در این وضعیت صورت پیرتر و خسته‌تر به نظر می‌رسد. شما می‌توانید برای بازگرداندن جوانی و شادابی چهره‌تان، از روش دائمی جوان‌سازی پوست صورت یعنی لیفت شقیقه با جراحی استفاده کنید. اکثر افراد با شنیدن اسم عمل از انجام این نوع لیفت منصرف می‌شوند. جراحی لیفتینگ شقیقه با بی‌حسی انجام می‌شود و نسبت به سایر روش‌های جراحی زیبایی کم‌ تهاجمی‌تر به‌شمار می‌آید.

مراحل عمل جراحی لیفت ابرو|بهترین جراح پلاستیک اصفهان| بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک اصفهان|بهترین متخصص جراحی پلاستیک| بهترین متخصص جراحی پلاستیک در اصفهان|بهترین متخصص زیبای|جراح بینی اصفهان|جراح پلاستیک اصفهان|دکتر علی علوی راد|فوق تخصص جراحی پلاستیک اصفهان|متخصص جراح زیبایی بینی اصفهان

افراد مناسب برای جراحی بالا بردن شقیقه

افرادی که به دلیل افزایش سن و روند طبیعی پیری دچار افتادگی پلک و ابرو شده‌اند، کاندید مناسبی برای لیفت شقیقه با عمل هستند. افتادگی شقیقه نشان‌دهنده آغاز روند پیری پوست است و باعث غمگین دیده شدن و خستگی چهره می‌شود.

از همین‌رو برای افرادی که بر اثر افزایش سن با این مشکل مواجه شده‌اند (آغاز سن ۴۰ یا ۵۰ سالگی)، جراحی لیفت شقیقه را توصیه می‌کنند تا جوان‌سازی صورت به شکل دائمی و با کم‌ترین میزان تهاجم انجام شود.

از طرفی برخی افراد به صورت ژنتیکی ابروها و چشم‌های نسبتا افتاده‌ای دارند که می‌توان روش لیفت شقیقه با عمل را برای آن‌ها پس از سن ۲۳ سالگی یک گزینه ایده‌آل دانست. اگر هنوز مطمئن نیستید تکنیک عمل لیفت شقیقه برای شما مناسب است یا خیر، با دریافت مشاوره از متخصص زیبایی تردید خود را برطرف کنید.

میزان ماندگاری لیفت شقیقه

این روش جوان‌سازی چین‌وچروک شقیقه و اطراف چشم ماندگاری خوبی دارد، اما نمی‌توان به طور دقیق زمان مشخصی برای آن در نظر گرفت. دلیل آن را باید سرعت متفاوت روند پیری در افراد مختلف دانست که می‌تواند با گذشت زمان نتایج جراحی لیفتینگ شقیقه را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال اغلب متخصصین زیبایی مدت ماندگاری لیفت شقیقه با جراحی را بالا می‌دانند و آن را جزء جراحی‌های دائمی رفع چین‌وچروک معرفی می‌کنند.

نحوه لیفت شقیقه با جراحی

این جراحی با هدف بالا کشیدن ابرو، چشم و شقیقه‌ها انجام می‌شود تا خطوط پنجه کلاغی و شل شدگی پوست اطراف شقیقه از بین بروند. برای این منظور جراح پس از اعمال بی‌حسی موضعی، در قسمت بالای گوش (ناحیه رویش مو) برش کوچک سه سانتی‌متری ایجاد می‌کند.

سپس با بالا کشیدن بافت زیرین، پوست آن ناحیه سفت و بخش بیرونی ابرو به سمت بالا هدایت می‌شود. این تکنیک به از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم و شل شدگی پوست شقیقه کمک می‌کند. در نهایت با برداشتن پوست اضافی شقیقه و بخیه زدن محل برش، جراحی لیفت شقیقه به اتمام می‌رسد.

اگر متخصص زیبایی در انجام این روش ترمیمی تجربه و مهارت کافی داشته باشد، جای بخیه باقی نمی‌ماند. معمولا هفت تا ۱۰ روز بعد از عمل لیفتینگ شقیقه بخیه‌ها را برمی‌دارند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان


مطالب پیشنهادی برای مطالعه بیشتر : 

چند نکته در مورد جراحی بینی بسته

نکات مراقبتی بعد از تزریق بوتاکس زیر بغل

اهمیت چگونه خوابیدن بعد از جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *