مقایسه بینی فانتزی با عروسکی

بررسی و مقایسه بینی فانتزی با عروسکی

در این نوشته به بررسی بینی فانتزی یا عروسکی میپردازیم. اینکه کدام یک از انواع مدل های بینی برای شما و چهره تان مناسب تر است و زیبایی بیشتری به آن می دهد موضوعی است که کاملا به بینی شما و ضخامت پوست آن و همچنین آناتومی چهره ی شما بستگی دارد. در ادامه این مطلب از سایت دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان به مقایسه بینی فانتزی با عروسکی می پردازیم.

هنگام مراجعه نزد جراح در روز مشاوره جراح باتوجه به ضخامت پوست بینی تان و معاینه غضروف ها و استخوان آن نوع بینی شما را از لحاظ گوشتی یا استخوانی بودن تشخیص میدهد.سپس باتوجه به نوع بینی شماو ویژگی های ساختاری آن و سایر دیگر اجزای صورتتان مانند چشمها و گونه هایتان و با درنظرگرفتن تناسب و هماهنگی که اجزای چهره تان با یکدیگر دارند تصمیم گرفته و به شما اعلام میکند که کدام مدل برای شما مناسب تر بوده و همخوانی بیشتری با چهره تان دارد.

انتخاب بینی فانتزی یا عروسکی

در جراحی بینی مدل فانتزی یا عروسکی، به‌طور کلی اندازه بینی کوچک می‌شود و فرم بینی بدون توجه به ساختار اولیه آن، تغییر می‌کند. معمولا در این نوع جراحی بینی، مسیر تنفسی تنگ‌تر و سوراخ‌های بینی کوچک‌تر می‌شود. نتیجه این تغییر ممکن است ایجاد مشکل در فرایند طبیعی تنفس فرد باشد. حفظ مسیر مناسب برای تنفس در جراحی بینی مدل فانتزی بسیار دشوارتر است و هر جراحی آن را به درستی انجام نمی‌دهد.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی طبیعی | جراح بینی اصفهان

در جراحی بینی فانتزی، این ویژگی‌ها دستخوش تغییر خواهد شد. برای مثال انحنای روی بینی بیشتر از حد معمول خواهد بود و زاویه نوک بینی نیز به ۱۱۰ یا ۱۱۵ درجه می‌رسد. در این حالت نوک بینی سربالا می‌شود. چنین مواردی باعث می‌شود که بینی مدل فانتزی، از حد استاندارد خارج شود. برای همین باید دقت کرد که نزد چه پزشکی، جراحی بینی خود را انجام می‌دهید تا عوارض و مشکلات زیادی برای شما ایجاد نشود.

دکتر علی علوی راد را در اینستاگرام دنبال کنید

صورت های مناسب برای جراحی بینی فانتزی

افرادی که دارای صورت کشیده و بزرگ هستند و همچنین بینی آن ها گوشتی است این عمل به علت اینکه ناهمخوانی نامناسبی برای صورت آن ها به وجود می آورد به آن ها توصیه نمی شود. علاوه بر آن کوچک کردن بینی های گوشتی به دلیل داشتن پوست ضخیم دشوارتر از بینی های استخوانی و همچنین ممکن است عوارض عمومی جراحی چون به جای ماندن جای زخم، بخیه و گوشت اضافه را با خود به همراه داشته باشد. معمولا افرای با بینی های غضروفی کاندیدهای مناسب تری برای انجام عمل بینی عروسکی فانتزی هستند و نتایج بهتری نسبت به بینی های گوشتی دریافت می کنند. با کمک یک جراح زیبایی و متخصص، می توان بینی را برای تقویت زیبایی طبیعی بیمار اصلاح کرد.

  • ویژگی های بینی فانتزی
  • دارای قوس می باشد
  • نوک آن سربالا است
  • کوچک می باشد

جراح بینی اصفهان در دکتر آف


مطالعه بیشتر:

روش های درمان تنگی مجرای بینی

مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی طبیعی

نکات مراقبتی پیش از عمل بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *