نتیجه جراحی بینی

جراحی بینی یا رینوپلاستی

جراحی بینی یا رینوپلاستی، یکی از پرطرفدارترین و کارآمدترین روش‌های جراحی زیبایی است که سن و سال هم نمی‌شناسد. بینی، یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است که تاثیر مستقیم در زیبایی و جذابیت فرد دارد. معمولا می‌گویند یک بینی خوش‌فرم، اثر مثبت خود را بر چهره می‌گذارد اما دیده نمی‌شود. از سوی دیگر یک بینی بدفرم و نامتناسب، حتما به چشم می‌آید! عمل زیبایی بینی یک راهکتر برای داشتن بینی خوش فرم تر است. نتیجه جراحی بینی ماندگار است.

عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی در ایران به خصوص در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. به نقل از روزنامه‌ی دیلی‌میل انگلستان، سالانه ۲۰۰ هزار نفر در ایران با هدف داشتن بینی‌های کوچک و صورت‌های زیباتر، عمل جراحی زیبایی بینی را انجام می‌دهند. با وجود هزینه‌ی بالای این عمل، آمار رینوپلاستی در ایران ۷ برابر آمریکا است. بنابراین، با توجه به اهمیت این موضوع برای مردم به خصوص جوانان، در این مقاله، به بررسی چگونگی، عوارض و مراقبت‌های پس از عمل این نوع جراحی می‌پردازیم.

به‌طور کلی در عمل جراحی بینی، پوست بینی و بافت زیر آن با کمک چند برش کوچک کنار زده می‌شود تا استخوان و غضروف بینی تراش بخورد و اصلاح شود. سپس پوست سر جای خود برمی‌گردد تا به مرور زمان، بینی به شکل دلخواه و متناسب خود برسد. بسته به اینکه چه مشکلی در بینی شما وجو دارد، جراحی بینی انواع مختلفی دارد.

نتیجه جراحی بینی

تصویری که مشاهده میکنید نتیجه عمل جراحی زیبایی بینی بعد از ٨ سال است ،
که توسط دکتر علی علوی راد فوق تخصص و جراح پلاستیک اصفهان انجام شده است.

جراح پلاستیک اصفهان | نتیجه جراحی بینی

پیج اینستاگرام دکتر علی علوی راد متخصص و جراح پلاستیک جهت مشاهده نمونه های بیشتر کلیک کنید


مطالب پیشنهادی :

عمل بینی گوشتی بازگشت دارد؟

جراحی بینی استخوانی اصفهان

سابسیژن چیست ؟

روشهای انجام سابسیژن پوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.