نتیجه جراحی زیبایی بینی بعداز ۴ ماه

عمل جراحی زیبایی بینی یا رینو پلاستی

عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی به طور کلی، برای از بین بردن نواقص ظاهری یا عملکرد بینی و همچنین، بهبود برخی مشکلات تنفسی انجام می‌گیرد. ممکن است این نواقص از هنگام تولد یا به صورت ژنتیکی وجود داشته باشند و یا ناهنجاری‌های ناشی از آسیب، مانند شکستگی بینی باشند. اگر این عمل را توسط یک پزشک با مدرک معتبر و تخصص در حوزه‌ی جراحی زیبایی انجام دهید، با از بین بردن نواقص، عوارض آن به حداقل می‌رسد و نتیجه جراحی زیبایی بینی ماندگار می باشد. علاوه بر این، عمل جراحی زیبایی بینی با محو کردن قوز بینی، بالا بردن متناسب نوک آن و بهبود حالت سوراخ‌های بینی در زیبایی صورت افراد تأثیر بسزای می‌گذارد. با توجه به این تأثیرات، این نوع جراحی و تغییرات ایجادشده در صورت در پی انجام آن، با عکس بینی های عمل شده، روزبه‌روز تمای به انجام آن بیشتر می‌شود.

نتیجه جراحی زیبایی بینی بعداز ۴ ماه

تصویری که در زیر مشاهده میکنید نتیجه جراحی بینی بعد از گذشت چهار ماه می باشد.

جراح پلاستیک اصفهان | نتیجه جراحی زیبایی بینی

 

جهت مشاهده نمونه های بیشتر درپیج اینستاگرام دکتر علی علوی راد متخصص و جراح پلاستیک کلیک کنید

جراحی بینی طبیعی:

 

ممکن است از آن دسته از افرادی باشید که متقاضی بینی طبیعی جراحی شده باشید و فقط بخواهید که ایراد بینی برطرف شود و تغییر چشمگیر را روی بینی انتظار نداشته باشید.

جراحی بینی طبیعی برای افرادی با بینی های گوشتی و آقایان انجام می شود.

معیارهای زیبایی‌شناختی در جراحی بینی

بسیار پیش می‌آید که مراجعان برای عمل بینی از پیشنهاد جراح در مورد تغییرات بینی بعد از جراحی ناراضی هستند. گاهی اصرار بیش از اندازه افراد، جراح را به سمت انجام یک عمل غیر استاندارد سوق می‌دهد که در نهایت نه خود جراح از نتیجه عمل راضی خواهد بود و نه بیمار. بد نیست بدانید ایجاد تغییرات در بینی شما، بر اساس یک سری اصول و قواعد علم زیبایی‌شناسی انجام می‌شود.


مطالب پیشنهادی :

عمل بینی گوشتی بازگشت دارد؟

جراحی بینی استخوانی اصفهان

سابسیژن چیست ؟

روشهای انجام سابسیژن پوست