نتیجه جراحی زیبایی بینی بلافاصله بعد از عمل

نتیجه جراحی زیبایی بینی بلافاصله بعد از عمل

تصویر زیر نتیجه جراحی زیبایی بینی بلافاصله بعد از عمل یکی از مراجعین جناب اقای دکتر علی علوی راد جراح پلاستیک اصفهان می باشد.

جراحی بینی استخوانی :

جراحی بینی استخوانی برای آن دسته از بینی‌ها به کار گرفته می‌شود که دارای پوست نازک‌تر و استخوانی محکم‌تر هستند. معمولاً این بینی‌ها دارای قوز بوده و احتمالا غضروفشان نیز محکم می‌باشد. شاید بتوان تفاوت اصلی بین بینی‌های استخوانی و گوشتی را در پوستشان خلاصه کرد. چرا که بینی‌های گوشتی، پوست به مراتب ضخیم‌تری دارند. و همین موضوع می‌تواند در فرآیند جراحی در این دو نوع بینی تفاوت ایجاد کند. البته قابل ذکر است که برای کوچک کردن و شکل دادن، بینی‌های استخوانی مناسب‌تر از بینی‌های گوشتی می‌باشند؛ و معمولاً تأثیر جراحی بر روی بینی استخوانی بسیار زیاد است.


دکتر علی علوی راد – جراح پلاستیک اصفهان – نتیجه جراحی زیبایی بینی بلافاصله بعد از عمل


 

جراح پلاستیک اصفهان | نتیجه جراحی زیبایی بینی بلافاصله بعد از عمل

این بینی‌ها دارای اساس محکم‌تری بوده و خطری همچون تغییر شکل‌های ناخواسته را ندارد. ممکن است درد بعد از جراحی در این نوع بینی بیشتر باشد چراکه استخوان‌ها دستخوش تغییر می‌گردند. در آخرین مرحله جراحی، بینی گچ گرفته خواهد شد تا جلوی هرگونه تغییر شکل را بگیرد. چندین ساعت پس از جراحی فرد ترخیص شده و به منزل بازمی‌گردد. پس از انجام جراحی بینی متورم خواهد شد که این تورم بعد از مدتی کاهش می‌یابد. معمولاً برای بینی استخوانی از عمل زیبایی بینی باز استفاده شده تا دسترسی به قسمت‌های انتهایی بینی بهتر انجام شود.

 


دکتر علی علوی راد
فوق تخصص و جراح پلاستیک اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر علی علوی راد متخصص و جراح پلاستیک کلیک کنید


مطالعه بیشتر:

نتیجه عمل زیبایی بلافاصله بعد از عمل

پیشگیری عوارض لیفت سینه

نکات مراقبتی جراحی بینی

آفتاب گرفتن در دوران مرخصی عمل بینی

ساز و کار جراحی زیبایی سینه

آفتاب گرفتن در دوران مرخصی عمل بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *