هزینه جراحی بینی گوشتی اصفهان

هزینه جراحی توسط بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان

هزینه در هر تصمیم و اقدامی مهم است خصوصاً اینکه با زیبایی افراد در ارتباط باشد. جراحی بینی در سراسر کشور معمولاً قیمتی مشخص و واحد! خواهد داشت اما کمی هم بایستی شرایط مکانی و تبحر و شهرت جراح را در چنین جراحی های مهمی که البته در دستۀ جراحی های زیبایی قرار دارند. در نظر گرفت.

هزینه عمل جراحی در هر شرایطی که قرار داشته باشید، یکی از مهم ترین و اصلی ترین موارد برای تصمیم نهایی و اقدام به جراحی است. و اگر هزینه جراحی معقول و مقرون به صرفه نباشد، قطعا باعث احساس نارضایتی بیمار خواهد شد.

جراحی بینی در اصفهان با هزینه ای بسیار معقول و مطابق با عرف انجام می شود البته در نظر داشته باشید هزینه جراحی بینی گوشتی از جراحی بینی استخوانی کمی بیشتر است چرا که جراح برای عمل کردن بینی گوشتی نیاز به دقت و تخصص بیشتری دارد. از طرفی میزان سختی عمل در بینی های گوشتی از بینی های استخوانی بسیار بیشتر است.


با ما همراه باشید با مطالب پیشنهادی و آموزنده دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان | هرینه عمل بینی گوشتی

بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان – مشخصات بینی گوشتی

اولین مسئله ای که هر جراح بینی حرفه ای نسبت به آن دقت فراوانی خواهد داشت. تشخیص نوع بینی، تعداد ایرادات بینی، نوع ایرادها و همچنین انتخاب بهترین شیوه جراحی بینی ست. تمامی این موارد برای بدست آوردن نتیجه مثبت در جراحی بینی بسیار مهم است.

اما بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان با توجه به مشخصات بینی گوشتی، جراحی و نوع آن را مشخص خواهد کرد:

 1. پهنا و عرض بینی گوشتی از بینی استخوانی بیشتر است.
 2. چنانچه انگشت خود را روی نوک بینی گوشتی گذاشته و فشار دهید کاملاً حالت ژله ای دارد.
 3. در بینی گوشتی، غضروف بسیار ضعیف و کوچک و پوست بینی بسیار ضخیم است.
 4. عموماً سوراخ بینی گوشتی کوچکتر از بینی های استخوانی ست.
 5. در بینی گوشتی کمتر می توان انحراف از نوع بینی استخوانی مشاهده کرد.

چنانچه این مشخصات را در کنار هم بررسی و تحلیل کنیم به این نتیجه می رسیم. که بعنوان مثال نمی توان بر روی بینی گوشتی، عمل بینی فانتزی انجام داد زیرا بینی بسیار پهن است، غضروف آن کوچکتر است و نتیجه عمل بسیار نامطلوب خواهد شد. تشخیص مناسب مشخصات بینی گوشتی به بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان کمک خواهد کرد تا هم بهترین شیوه جراحی بینی را انتخاب کند و هم نتیجه بهتری از جراحی بدست آورد.

جراح بینی اصفهان | راهکارهای درمانی ورم بینی گوشتی بعد از جراحی | جراح بینی اصفهان

داوطلب برای جراحی بینی گوشتی

برای جراحی رینوپلاستی حتما باید به این مسئله توجه کرد که آیا مورد مناسبی برای جراحی بینی گوشتی هستید؟ با توجه به مشخصاتی که در بالا ذکر شد حتما شناخت کافی از نوع بینی خود بدست آورده اید. اما قبل از تصمیم به جراحی هم باید نزد پزشک جراح جلسات مشاوره را طی کنید. پزشک متعهد و دلسوز باید ابتدا منافع و سلامت بیمار را در اولویت قرار دهد. و در طول دوران مشاوره با صحبت های روان و واضح شما را کاملا در جریان نتیجه بعد از عمل قرار دهد. و اینکه امکان جراحی دارید یا خیر را صراحتا بیان دارد. به طور کلی حدود ۸۰ درصد از کسانی که بینی بدفرمی دارند قابلیت جراحی را دارند. و ۲۰ درصد باقی مانده نیز به دستور پزشک نیاز دارند.

اما داوطلب بینی گوشتی لازم است قبل از جراحی به این موارد توجه کند. و تشخیص دهد که می تواند کاندید مناسبی برای جراحی باشد یا خیر؟

از ظاهر و فرم بینی خود رضایت نداشته باشد. و این مشکل باعث از بین رفتن اعتماد به نفس وی شود. با توجه به گوشتی بودن بینی محدودیت زیادی برای جراح وجود دارد. بنابراین باید از نتیجه جراحی انتظار منطقی داشته باشد.

شرایط بعد از عمل برای استراحت و مراقبتتان فراهم باشد. و بتوانید مطابق دستور پزشک همه توصیه های بعد از عمل را مو به مو انجام دهید. به بیماری خاصی مبتلا نباشد و در صورت هر گونه بیماری باید پزشک در جریان آن قرار بگیرد.

اهداف جراحی بینی گوشتی

اهداف زیر را باید در حین جراحی در نظر داشته باشد:

 • کاهش عرض و پهنای بینی گوشتی
 • از بین بردن حالت کوفتگی و ژله ای بینی
 • ایجاد فاصله استاندارد بین نوک بینی و لب بالایی فرد
 • ایجاد تناسب در بینی و چهره فرد
 • رفع مشکلات تنفسی و در اولویت قرار دادن آن
 • ایجاد حالت تقارن در قسمت سوراخ های بینی

در رینوپلاستی بینی های گوشتی، دکتر مسعود یزدانی تلاش می کند کلیه اهداف ذکر شده در بالا را با بهترین و بالاترین سطح به دست آورد چرا که هدف از جراحی زیبایی بینی، بدست آوردن همین نتایج می باشد. بنابراین پس از جراحی زیبایی بینی گوشتی، علاوه بر زیبایی چهره عملکرد مناسبتری را از بینی شاهد خواهیم بود.

جراح بینی اصفهان | خصوصیات بینی گوشتی | جراح پلاستیک اصفهان

نتایج مورد انتظار از جراحی بینی گوشتی

چنانچه بینی خود را نزد پزشک متخصص و باتجربه جراحی نموده باشید، می توانید نتایج زیر را از وی انتظار داشته باشید:

 1. کاهش عرض و پهنای بینی
 2. از بین رفتن قوز روی بینی
 3. متقارن شدن سوراخ های بینی
 4. مطابقت چهره فرد با بینی جدید
علت ورم بینی گوشتی

در حالت عادی ورم بینی پس از جراحی، در بینی های گوشتی بیشتر از بینی های استخوانی است. و ترمیم آن زمان بر خواهد بود. ممکن است در بعضی از افراد بهبود تورم تا دوسال نیز طول بکشد. البته این مدت زمان به مهارت پزشک نیز بستگی دارد. همین طور به مراقبت های بعد از جراحی که بیمار باید انجام دهد. از جمله مصرف داروها سروقت و استراحت کامل و بالا نگه داشتن سر تا چندساعت بعد از جراحی. همه این موارد می تواند به بهبود ورم بینی گوشتی کمک کند. البته علت ورم بیش از حد بینی گوشتی ضخامت پوست و لایه های چربی زیر پوست بینی می باشد. لذا تا زمانی که پوست ضخیم بر روی ساختمان بینی شکل بگیرد، بهبود تورم زمان می برد.

تفاوت جراحی بینی گوشتی در مردان و زنان

چون پوست بینی مردان به نسبت زنان ضخیم تر است، پس باید در جراحی بینی آنان نیز تفاوت هایی وجود داشته باشد. مثلا فرم پذیری بینی های گوشتی مردان مشکل تر از زنان است و بایستی اقدامات بیشتری انجام داد تا بتوان به نتیجه مطلوبی رسید. اما با توجه به ساختار صورت مردان و تناسب اجزای صورتشان نیازی به کوچک نمودن بینی آنچنان احساس نمی شود. و برعکس ظرافت صورت زنانه به شکلی است که بینی باید کوچکتر شود. و به دقت بالاتری نیاز دارد. اما در نهایت نتیجه جراحی بینی پس از دو سال در مردان و زنان تقریبا یکسان و رضایت بخش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.