پروتز چطور جاگذاری می‌شود؟

همه ی  افرادی  که قصد انجام جراحی پروتز پستان را دارند، قبل از انجام جراحی دارای سوالاتی هستند که برای همه یکسان می باشد، یعنی یک سوال متداولی، که همه این سوال برایشان پیش می آید و به دنبال جواب درستی برای سولات خود هستند.

دکتر علی علوی راد فوق تخصص جراحی پلاستیکــ و زیبایی اصفهان  در این مطلب و  مطالب بعدی به بررسی و پاسخ به سوالات متداول در زمینه پروتز پستان برای عزیزان پرداخته است؟

پاسخ به سوال متداول:

 پروتز چطور جاگذاری می‌شود؟

پاسخ سوال:

۴ نوع برش برای قرار دادن پروتز پستان داریم:
۱٫ برش ناف، که به صورت لاپاراسکوپی است و در ایران کمتر انجام می‌شود.
۲٫ دور ‌هاله پستان، برای بانوانی که پستان دچار افتادگی نشده باشد، همچنین قصد شیردهی نداشته باشند.
۳٫ برش زیر چین پستان، بهترین نوع برش است و کمترین جوشگاه ناشی از جراحی را خواهد داشت و پس از گذشت نهایت ۲ سال اثر جوشگاه نیز از بین می‌رود.
۴٫ برش زیر بغل که به‌دلیل نوع فرهنگ ما و نوع لباس پوشیدن بانوان و بالا بردن و حرکات دست، جوشگاه برش دیده خواهد شد و کمتر استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

عمل جراحی پروتز پستان به روند همراه با جراحی اطلاق می‌شود که با هدف افزایش حجم سینه و یا ایجاد تغییر در شکل، اندازه و یا بافت سینه انجام می‌شود. در حین این جراحی، جراح سیلیکون، سلاین و یا دیگر ایمپلنت‌های ممکن را در زیر عضلات سینه و یا بافت سینه قرار می‌دهد.

امیدواریم پاسخ داده شده به سوال :    پروتز چطور جاگذاری می‌شود؟ برای شما مفید بوده باشد و شما تونسته باشید جواب سوال خود را گرفته باشید.

توجه داشته باشید که پاسخ به سولات به صورت کوتاه و مفید برای شما در سایت قرار داده می شود، اگه باز در این باره برای شما سوالی هست، بهتون پیشنهاد میکنم به مطب  آقایی دکتر جهت مشاوره رایگان مراجعه نمایید.

در آخر از شما تقاضا می کنیم که این سوال رو برای دوستان و آشنایانی که قصد انجام پروتز پستان را دارند ارسال نمایید.

دکتر علی علوی راد

فوق تخصص جراح پلاستیک اصفهان

کانال تلگرام مطب دکتر علی علوی راد

کانال تلگرام دکتر علی علوی راد

شما عزیزان هم اگه در زمینه پروتز پستان سوالی دارید؟ میتوانید در پایین همین مطلب در قسمت نظرات برای آقای دکتر ارسال نمایید،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *