چه افرادی داوطلب مناسبی برای انجام جراحی پروتز پستان هستند؟

همه ی  افرادی  که قصد انجام جراحی پروتز پستان را دارند، قبل از انجام جراحی دارای سوالاتی هستند که برای همه یکسان می باشد، یعنی یک سوال متداولی، که همه این سوال برایشان پیش می آید و به دنبال جواب درستی برای سولات خود هستند.

دکتر علی علوی راد فوق تخصص جراحی پلاستیکــ و زیبایی  در این مطلب و  مطالب بعدی به بررسی و پاسخ به سوالات متداول در زمینه پروتز پستان برای عزیزان پرداخته است؟

پاسخ به سوال متداول:

چه افرادی داوطلب مناسبی برای انجام جراحی پروتز پستان هستند؟

پاسخ سوال:

عدم تناسب اندازه پستان با اندام‌های دیگر، یکی از اصلی‌ترین دلایل مراجعه خانم‌ها برای  پروتز پستان است. در این گروه از داوطلبان یا اندازه پستان به‌دلیل رشد نکردن در دوران بلوغ کوچک‌تر از حد معمول است یا حجم پستان به دنبال شیردهی و رژیم‌های لاغری تحلیل رفته است. در مواردی که اندازه پستان خیلی کوچک نیست، اما باز هم باعث عدم تناسب اندام در فرد شده، برای زیبایی بیشتر انجام پروتز پستان، توصیه می‌شود. یکی دیگر از موارد انجام جراحی پروتز پستان، ساخت پستان، در مواردی است که فرد دچار نقص مادرزادی در یک پستان است یا به‌دلیل سرطان پستان، این عضو به‌طور کامل تخلیه شده است.

بیشتر بخوانید:

عمل جراحی پروتز پستان به روند همراه با جراحی اطلاق می‌شود که با هدف افزایش حجم سینه و یا ایجاد تغییر در شکل، اندازه و یا بافت سینه انجام می‌شود. در حین این جراحی، جراح سیلیکون، سلاین و یا دیگر ایمپلنت‌های ممکن را در زیر عضلات سینه و یا بافت سینه قرار می‌دهد.

امیدواریم پاسخ داده شده به سوال :  چه افرادی داوطلب مناسبی برای انجام جراحی پروتز پستان هستند؟ برای شما مفید بوده باشد و شما تونسته باشید جواب سوال خود را گرفته باشید.

توجه داشته باشید که پاسخ به سولات به صورت کوتاه و مفید برای شما در سایت قرار داده می شود، اگه باز در این باره برای شما سوالی هست، بهتون پیشنهاد میکنم به مطب  آقایی دکتر جهت مشاوره رایگان مراجعه نمایید.

در آخر از شما تقاضا می کنیم که این سوال رو برای دوستان و آشنایانی که قصد انجام پروتز پستان را دارند ارسال نمایید.

 

دکتر علی علوی راد

فوق تخصص جراحی پلاستیکــ و زیبایی

کانال تلگرام مطب دکتر علی علوی راد

کانال تلگرام دکتر علی علوی راد

شما عزیزان هم اگه در زمینه پروتز پستان سوالی دارید؟ میتوانید در پایین همین مطلب در قسمت نظرات برای آقای دکتر ارسال نمایید،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *