لیپوساکشن بازو یا جراحی براکیوپلاستی

مکانیسم عمل براکیوپلاستی یا جراحی زیبایی بازو چیست ؟

براکیوپلاستی (جراحی زیبایی لیپوساکشن بازو ) با هدف خارج کردن توده چربی و پوست اضافی بازو ها به منظور لاغر شدن و صاف شدن بازو ها انجام می گیرد.

این اهداف از طریق :

  • لیپوساکشن یا خارج کردن چربی های اضافی ناحیه مورد نظر
  • حذف مستقیم پوست اضافی ناحیه بالای بازو

قابل انجام بوده که در نتیجه آن مقدار قابل توجهی از چربی و پوست اضافی ناحیه بالای بازو حذف می شود که این عمل از سمت آرنج و گسترش به داخل زیر بغل ادامه می یابد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای براکیوپلاستی هستند؟

بهترین کاندیدا ها برای این عمل افرادی هستند که شل شدگی و آویزان بودن پوست ناحیه بالای بازویشان، مهم ترین دلیل ناراحتی و نارضایتی آنهاست. تغییرات پوستی اغلب به دلایل تغییرات وزنی (افزایش / کاهش وزن)، اثرات تخریبی نور خورشید، سن و یا ژنتیک افراد اتفاق می افتد.

  • بسیاری از بیمارانی که سایز بازوهایشان بسیار بزرگتر از سایز سایر اندام آنهاست ، و آنها به دنبال متناسب کردن بازوهایشان نسبت به بدنشان هستند.
  • برخی از بیمارانی که بازوهایشان به دلیل کاهش شدید وزن به دنبال رعایت رژیم های غذایی کاهنده وزن و یا جراحی های چاقی، شل و آویزان شده است.
  • برخی از افرادی که با افزایش سن، دچار افتادگی در ناحیه بازو شده اند و اگر این عمل را انجام ندهند، به مرور زمان گسترش می یابد.

این عمل باید بر روی افرادی انجام شود که در وضعیت سلامت کامل به سر می برند. انجام این عمل جراحی برای تمامی سنین قابل انجام است.


بیشتر بدانید : حقایقی در مورد جراحی پلاستیک


براکیوپلاستی
براکیوپلاستی

جزئیات عمل زیبایی جراحی بازو

پزشک متخصص  قبل از انجام عمل، مناطقی را که قرار است تحت لیپوساکشن و حذف پوست اضافه قرار بگیرد، مشخص می کند. هنگامی که شما بیهوش هستید، پزشک در ابتدا عمل لیپوساکشن را به منظور کاهش حجم بازو و تسهیل در حذف پوست اضافی تان در مرحله بعد انجام می دهد.

سپس به حذف پوست اضافی و چربی متصل به آن می پردازد. وی همچنین توجه ویژه ای را به میزان حذف چربی و پوست اضافی از بازوها می کند، چرا که در غیر این صورت، پوست بازو ممکن است تنگ تر و گشاد تر از حالت نرمال شود. پس از آن محل برش بخیه زده شده و پانسمان می شود.

مشابه این عمل بلافاصله بر روی بازوی دیگر هم انجام می شود و در نهایت پس از پایان این اعمال، شما به هوش خواهید آمد.


تنظیمات سئو توسط شرکت مهندسی کلینیک ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *