آشنایی با عمل لیپوساکشن

جراحی لیپوساکشن

نتیجه عمل لیپوساکشن حذف چربی های اضافی از پهلو ها و شکم است تا خط کمر نمایان شود و حالت بدن به فرم برسد. بسیاری از بیماران از این نتایج به عنوان عامل محرک برای دستیابی به هدف لاغری و زیبایی بدن استفاده می کنند.

حال آنکه باید واقع بین بود و تنها راه لاغری را لیپوساکشن ندانست. بلکه باید علاوه بر آن روش های لاغری دیگر نیز اتخاذ گردند.

  چگونه آماده لیپوساکشن شوید؟

از مصرف آسپیرین، ایبوپروفن و یا برخی از مکمل های گیاهی خودداری کنید زیرا این دارو ها باعث افزایش خونریزی می شوند و از انعقاد خون جلوگیری می کنند.

مطمئن باشید هر دارویی که مصرف می کنید بر روند درمان تاثیر گذار خواهد بود، بنابراین حتما قبل از درمان با پزشک خود مشورت کنید. از چند هفته قبل، استعمال دخانیات و هر گونه ماده نیکوتین دار دیگر را به کل متوقف کنید.

حتما در زمان مشاوره در مورد فعالیت های پس از درمان و دوره بازیابی با پزشک مشورت نمایید. حتما سعی کنید در روز درمان یکی از آشنایان یا دوستان تان را به همراه داشته باشید.


بیشتر بدانید : حقایقی در مورد جراحی پلاستیک


ریسک درمان عمل لیپوساکشن پهلو و شکم چیست؟

به صورت کلی لیپوساکشن ریسک بسیار پایینی دارد. با این حال اکثر بیماران پس از درمان، کمی خون مردگی و احساس سوزش دارند و ممکن است ناحیه مورد نظر ورم کرده و خون مردگی هایی در آن قسمت ها ایجاد شود. همچنین در صورتی که بیمار مسن تر باشد ممکن است پوست او دچار افتادگی بیش از حد شود.

البته این مشکل در بیماران جوان تر نیز وجود دارد ولی شدت آن کمتر است. البته پس از چند ماه پوست شکم بیمار سفت تر شده و نتایج ساکشن پدیدار می گردند.

البته تشخیص این اثر جانبی باید توسط پزشک انجام شود. در جلسات مشاوره با توجه به نوع پوست و سن بیمار قاعدتا در این مورد بحث می شود و بیمار از قبل آماده مواجهه با افتادگی پوست خود می باشد.


سئو توسط شرکت مهندسی کلینیک ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *