جراح متخصص جراحی ماموپلاستی اصفهان

برای داشتن جراحی ماموپلاستی موفق اولین گام چیست ؟ 

اولین گام برای داشتن بهترین نتیجه برای جراحی ماموپلاستی انتخاب بهترین پزشک متخصص پلاستیک می باشد ، با ما همراه باشید تا ویژگی های مربوط به متخصص جراحی ماموپلاستی را بررسی کنیم . 

گام نخست : انتخاب جراح قابل اعتماد

جراحی پلاستیک ، خواه به منظور زیبائی یا با هدف بازسازی ، نیازمند انتخاب های فراوانی است . نخستین و مهمترین آنها ، انتخاب یک جراح قابل اعتماد است . یکی از بهترین شاخص های آموزش یک پزشک ، دارابودن دانشنامه بورد می باشد .

از جراح خود در مورد داشتن دانشنامه بورد جراحی پلاستیک سوال نمائید ، چرا که این دانشنامه تنها مدرکی است که نمایانگر صلاحیت فرد برای انجام جراحی پلاستیک صورت و تمام نواحی دیگر بدنی است .

 

یک پزشک برای اخذ دانشنامه بورد ، باید استانداردهای ذیل را دارا باشد :

  • فارغ التحصیل یک دانشکده پزشکی تائید شده باشد .
  • پس از پایان دانشکده پزشکی ، حداقل چهار سال آموزش جراحی عمومی را گذرانده ، و پس از حداقل سه سال دوره ی دستیاری فوق تخصصی جراحی پلاستیک را گذرانده باشد .
  • در تمامی آزمون های کتبی و شفاهی مربوطه موفق شده باشد .

آشنایی با دکتر علی علوی راد

متولد شهرستان مبارکه هستم روز تولد من یکم شهریورماه برابر زادروز ابوعلی سینا، روز پزشک می باشد. فارغ التحصیل دکترای پزشکی از دانشگاه اصفهان در سال۱۳۶۶ و دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۷۰به پایان رسانده ام.

دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را در دانشگاه علوم پزشکی ایران درسال ۱۳۷۴طی نموده ام . مدت ۱۴سال سابقه عضویت در هیئت علمی و تدریس در دانشگاه دارم دارای مقالات علمی متعدد درزمینه پزشکی مرتبط با تخصص خود می باشم . 

دوره های تکمیلی متعدد در آمریکا و کانادا وکشورهای متعدد اروپایی و آسیایی گذرانده ام و در حال حاضر به خدمت در اصفهان مشغول هستم و از بنیانگذاران مرکز جراحی پلاستیک و لیزر اسپادانا می باشم . 

افتخار خدمت گذاری به مردم عزیز ایران زمین بزرگترین افتخار من است . 


بیشتر بخوانید : تکنیک های کوچک کردن سینه‌


سئو سایت توسط شرکت مهندسی کلینیک ۲۴