جراحی ماموپلاستی برای نوک سینه

با ماموپلاستی نوک سینه چه اتفاقی می افتد؟

هدف از جراحی نوک سینه فرو رفته ، ماموپلاستی نوک سینه است تا به روش طبیعی بیرون بیاید و بزرگ تر شود. به این منظور جراح می تواند مجاری شیر را کشیده یا قطع کنند.

این جراحی، تنشی را که نوک سینه را به داخل می کشد، آزاد می کند و به این ترتیب اجازه می دهد نوک سینه دوباره بیرون بیاید. انجام ماموپلاستی نوک سینه می تواند به افزایش عزت نفس بیماران به خصوص هنگام حضور در موقعیت های خودمانی بیانجامد.

چرا باید جراحی زیبایی نوک سینه انجام گیرد؟

اگر چه این وضعیت بی درد است، ولی فرورفتگی نوک سینه می تواند با ایجاد تحریف در سینه ها، بر عزت نفس افراد تاثیرات اضطراب انگیز بگذارد. هم چنین می تواند برای زنان شیرده مشکل ساز باشد.

دلیل این امر این است که کودک ممکن است نتواند نوک سینه های مسطح یا معکوس را چسبیده و شیر را از سینه بیرون بکشد. بنابراین کاندیدهای ایده آل برای ماموپلاستی نوک سینه شامل کسانی می شود که: با استفاده از روش های غیرجراحی نظیر دستگاه نیپلت، بهبودی مشاهده نکرده اند. به خاطر داشتن فرورفتگی نوک سینه دچار اضطراب یا خجالت می شوند. مشکل شیردهی به فرزند خود را دارند. خواهان درمان موثر با دوام طولانی مدت نتایج را دارند.

توصیه مهم 

توصیه ی جراحی برای کمک به کاهش خطرات عوارض جانبی که در حین یا پس از جراحی اتفاق می افتد، جراحان توصیه می کنند:

الکل، مصرف مواد مخدر تفریحی و توده بدنی بالا، و استعمال دخانیات از جمله عواملی هستند که می توانند خطر عوارض جانبی پیش رو را افزایش دهند.

بنابراین جراحان توصیه ی اکید دارند که باید استعمال دخانیات و مصرف تمام محصولات نیکوتین دار، از ۶ هفته قبل از جراحی، متوقف شود. زیرا استعمال دخانیات خطر عفونت را افزایش می دهد و می تواند بهبود زخم را به تاخیر بیندازد.

باید بدانید که بسیاری از داروهای هومیوپاتی بدون نسخه ی موجود، می توانند خطر عوارض جانبی را افزایش دهند. این داروها عبارتند از: آسپرین، مولتی ویتامین ها و دیگر داروهایی حاوی زنجبیل، جینکو، سیر و روغن جگر ماهی.

بنابراین باید از مصرف هر گونه داروی هومیوپاتی از حداقل ۲ هفته قبل از عمل، خود داری کنید. این کار به کاهش خطر خونریزی پس از عمل، کبودی بیش از حد و هیومیوپاتی کمک می کند. باید توصیه های پزشک برای آمادگی جهت ماموپلاستی نوک سینه را دنبال کنید تا برای انجام عمل، کاملا تندرست باشید.


تاثیر جراحی پروتز سینه بر سرطان سینه


سئو توسط شرکت مهندسی کلینیک ۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *