رینوپلاستی مدرن چیست ؟

جراحی رینوپلاستی مدرن چیست ؟

جراحی رینوپلاستی مدرن ، تغییرات چهره فرد از دید اطرافیان معمولاً بسیار بیش از خود فرد می شود .

هنر، تکنیک و استفاده از وسایل تشخیصی و درمانی جدید از ملزومات این جراحی می باشد . آگاهی از تکنیک های جدید درمانی و تشخیص جراحی پلاستیک بینی و آندوسکوپی بینی ، سینوس و لیزر از ابزارهای مهم یک جراحی  رینوپلاستی مدرن می باشد .

هدف از جراحی رینوپلاستی مدرن ، ایجاد یک بینی هارمونیک و زیبا، بدون آثار واضح یک جراحی خشن بر روی آن با توجه به اصول ساختمانی کلیه اجزای چهره به فرد به طور مجزا می باشد . نتیجه این عمل جراحی نهایتاً افزایش زیبایی کلیه اجزای صورت شامل چشم ها و گونه ها بخصوص با حفظ عملکرد عناصر داخلی بینی می باشد .

در رینو پلاستی مدرن با بلند کردن پوشش پوستی از روی اسکلت بندی ، تمامی تکنیک ها مستقیم انجام گرفته و بدین ترتیب عوارض ناشی از اشتباه ارزیابی در حین عمل کاهش می یابد درضمن چون مخاط بینی بریده نمی شود .

چسبندگی داخل بینی نیز در این روش بروز نمی کند . مزیت دیگر رینو پلاستی مدرن ، افزایش امکان مانور های تکنیکی است بنابر این جراحی بینی در صورتی که با تبعیت از اصول علمی جدید و با دقت انجام گیرد ، به هیچ وجه عمل خطر ناک و پر عارضه نخواهد بود .

ویژگی رینوپلاستی مدرن
ویژگی رینوپلاستی مدرن

ویژگی های رینوپلاتسی مدرن در چیست ؟

  1.  جراحی با وسایل بسیار ظریف که باعث به حداقل رساندن صدمه به عناصر داخل و خارج بینی می گردد .
  2. استفاده از داروهای جدید جهت کاهش خونریزی هنگام و بعد از عمل جراحی
  3. بخیه ها و ایمپلنت های خاص که نیاز به تامپون داخل بینی را کاهش می دهد. به طوری که در بسیاری از موارد نیاز به تامپون وجود ندارد.
  4.  استفاده از استئوکرم های بسیار ظریف (وسایل جهت کار بر روی قسمت استخوانی بینی)
  5. استفاده از لیزر و اندوسکوپ جهت اصلاح بخصوص مشکلات داخل بینی به طور همزمان شامل تیغه بینی، شاخک های بینی، سینوس و پولیپ ها
  6. اغلب نیاز به کشیدن بخیه وجود ندارد و معمولاً کلیه بخیه قابل جذب می باشند.
  7.  جمع کردن بینی با بخیه های ویژه به جای برداشتن و ضعیف کردن اسکلت بینی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *