انتخاب بهترین جراح عمل بینی نیمه فانتزی

بهترین دکتر جراحی بینی نیمه فانتزی

انتخاب جراح بینی نیمه فانتزی | انتخاب بهترین جراح عمل بینی نیمه فانتزی یک قدم بسیار مهم در خلق یک آینده قابل پیش بینی از نتیجه درمان محسوب می شود. در این بخش از مقاله ، دکتر علی علوی راد ، بهترین جراح بینی نیمه فانتزی اصفهان ، فاکتورهای الزامی در فرایند انتخاب جراح بینی را به شما متذکر می شود.


مطالب پیشنهادی دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان | محدودیت جراحی بینی برای افراد دیابتی .

انجام تحقیقات دقیق با پشتوانه علمی

فهرستی از جراحان بینی بالقوه را تهیه کنید. از دوستان ، آشنایان و نزدیکان بخواهید تا پیشنهادات خود را در پروسه انتخاب جراح بینی در اختیار شما قرار دهند. همچنین می توانید به صورت آنلاین تحقیق کرده و گزینه های بیشتری را در فهرست خود بگنجانید. در زمان تحقیقات آنلاین ، بعد مسافت را نیز در نظر بگیرید.

ریتینگ سایر بیماران و دیدگاه های آنها را درباره هر یک از جراحان بالقوه خود بررسی کنید. تحقیقات خود را عمیق تر کرده و عکس های قبل و بعد بیماران جراحی شده به دست جراحان بالقوه تان را مشاهده کنید. این کار ، به شما فرصت می دهد تا نتیجه کار جراح را مشاهده کنید.

درباره تجربه و سوابق کاری دکتر عمل بینی نیمه فانتزی ، تحقیق کنید. برخورداری از یک کارنامه درخشان و ثبت تعداد زیاد جراحی های بینی نیمه فانتزی موفق در کارنامه کاری ، می تواند به شما در داشتن یک انتخاب صحیح کمک کند. انتخاب یک جراح با تجربه و ماهر ، یک قدم مهم در دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز است.

حتماٌ در جلسه مشاوره شرکت کنید. جلسه مشاوره را یک فرصت طلایی برای بیمار و پزشک تلقی می شود که در طول آن ، پزشک می تواند اطلاعات مفیدی در خصوص وضعیت عمومی بیمار به دست آورده و از آن برای ترسیم بهترین طرح درمان استفاده کند. بیمار نیز می تواند با گفتگو با پزشک ، درباره دغدغه های مرتبط با بینی خود صحبت کرده و نیز کیفیت برقراری ارتباط با پزشک را محک بزند. برقراری یک ارتباط همکارانه در طی موفقیت آمیز مسیر درمان و دستیابی به یک نتیجه مطلوب بسیار حائز اهمیت است.

اقدامات قبل از عمل بینی نیمه فانتزی

 1. از مصرف قرص آسپرین یا داورهای حاوی این محصول از قبیل وارفارین یا هپارین ، ویتامین E ، امگا 3 ، روغن ماهی و غیره به مدت یک هفته قبل و یک هفته بعد از عمل بینی فانتزی خود خودداری کنید.
 2. از سیگار کشیدن یک هفته قبل از عمل خودداری کنید. سیگار کشیدن فرایند بهبود را به تعویق می اندازد.
 3. اگر به سرماخوردگی ، گلو درد یا آبریزش بینی دچار شده اید ، حتماً پزشک را در جریان قرار دهید تا قبل از فرارسیدن موعد جراحی بینی نیمه فانتزی ، اقدامات لازم را برای رفع مشکل و محیا کردن بدن برای قرار گرفتن تحت عمل انجام دهد.
 4. در روز عمل بینی نیمه فانتزی ، لباس های گشاد و راحت بپوشید و از آرایش کردن و انداختن زیور آلات خودداری کنید.
 5. از نیمه شب روز قبل از رینوپلاستی نیمه فانتزی چیزی نخورید و ننوشید. قبل از مراجعه به مرکز درمان ، دوش بگیرید و دندان های خود را مسواک بزنید.

مراقبت های بعد از عمل بینی نیمه فانتزی

 • برای کنترل درد بعد از جراحی زیبایی بینی نیمه فانتزی ، داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک را طبق دستور مورد استفاده قرار دهید.
 • در زمان عطسه کردن و نفس کشیدن ، دهان را باز کنید. با توجه به اینکه نفس کشیدن از راه دهان باعث خشک شدن دهان می شود ، مایعات زیاد بنوشید.
 • سعی کنید در طول یک هفته اول بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی ، برای اجتناب از جویدن زیاد و وارد کردن فشار به بینی ، رژیم غذایی مایع و نیمه جامد را دنبال کنید.
 • در طول دو الی سه روز اول بعد از درمان ، ترشح خون آبه از بینی قابل انتظار می باشد. این کاملاً طبیعی بوده و می توانید گاز استریل زیر بینی را بعد از آغشته شدن ، تعویض کنید.
 • در طول سه روز اول بعد از عمل بینی نیمه فانتزی ، بر روی گونه ها و چشم ها ، کمپرس سرد قرار دهید. از قرار دادن کمپرس بر روی بینی خودداری کنید.
 • در زمان خوابیدن ، با قرار دادن دو یا چند بالش ، سر را در موقعیت بالاتر از بدن قرار دهید.
 • برای مرطوب نگه داشتن داخل بینی روزی چهار بار در هر سوراخ بینی ، دو پاف اسپری سالین مورد استفاده قرار دهید.

گزینه های دارویی جهت استفاده بعد از عمل بینی نیمه فانتزی

 1. ویتامین C : 500 میلی گرم در روز ، شروع یک هفته قبل از جراحی بینی نیمه فانتزی و ادامه تا دو هفته بعد از عمل. این دارو در سرعت گرفتن روند بهبود پوست و زخم ها موثر می باشد.
 2. مولتی ویتامین : شروع مصرف ، یک هفته قبل از جراحی و ادامه مصرف تا 4 هفته بعد از عمل.
 3. آرنیکا: به شکل قرص یا پماد جهت کمک به کاهش کبودی و سرعت گرفتن فرایند بهبود.
 4. ژل سیلیکون : برای پیشگیری از شکل گیری بافت اسکار در محل برش . شروع مصرف از هفته چهارم بعد از عمل بینی نیمه فانتزی ، دو بار در روز به مدت 6 ماه

بررسی مدت زمان عمل بینی | جراح بینی اصفهان | دکتر علی علوی راد

چگونه تورم بعد از عمل بینی نیمه فانتزی را کاهش دهیم؟

از کمپرس یخ استفاده کنید. کمپرس سرد ، ساده ترین و موثرترین خود درمانی برای کنترل تورم و سرعت دادن به بهبود می باشد. التهاب بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی ، امری اجتناب ناپذیر است و خنک نگه داشتن عضو جراحی شده می تواند در کاهش این التهاب و کنترل تورم ، مفید واقع شود. به مدت چند روز بعد از جراحی ، هر سی دقیقه یک بار ، بر روی گونه ها ، کمپرس سرد قرار دهید. بهتر است در طول این چند روز حتی اگر علاقمند به دوش آب گرم هستید ، دمای حمام را خنک نگه داشته و دوش آب خنک بگیرید.

داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی برای کاهش تورم و کنترل درد بعد از عمل بینی نیمه فانتزی مفید هستند ولی به دلیل تاثیر برروی رقیق شدن خون ، مصرف آنها حداقل یک هفته بعد و قبل از درمان ، توصیه نمی شود. دو مکمل مفید برای کمک به کاهش تورم ، آرنیکا و بروملائین می باشند. مصرف آرنیکا را می توانید یک هفته قبل از جراحی بینی نیمه فانتزی شروع کرده و تا یک هفته بعد از درمان نیز ادامه دهید. بروملائین نیز یک آنزیم یافت شده در آناناس می باشد که شروع مصرف آن یک هفته قبل از جراحی و ادامه مصرف تا دو هفته بعد از آن توصیه می شود.

از مصرف نمک دوری کنید. سدیم باعث احتباس مایعات می شود. بنابراین برای کمک به کاهش تورم و کبودی ، سعی کنید مقدار این ماده را در رژیم غذایی تان تا دو هفته بعد از عمل بینی نیمه فانتزی ، کاهش دهید.

آب زیاد بنوشید. هیدراته نگه داشتن بدن در بهبود سریع تر ناحیه درمان و سپری کردن یک فرایند ریکاوری موفقیت آمیز ، بسیار موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *