بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در اصفهان

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی اصفهان

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در اصفهان جراحی است که به طور کامل به نحوه انجام این عمل جراحی و علم زیبایی اشراف داشته باشد و بتواند بین اندازه بینی و سایر اجزای صورت تناسب مناسبی برقرار کند، جراحی بینی نیمه فانتزی یکی از جراحی‌های پرطرفدار بینی است، چون در این نوع عمل حالت طبیعی بینی حفظ می‌گردد، در ادامه بیشتر با این مدل جراحی آشنا خواهید شد‌.


با ما همراه باشید با مطالب پیشنهادی و آموزنده دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان |  مقایسه بینی فانتزی با عروسکی | جراح بینی اصفهان

بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی در واقع حد واسط بین بینی طبیعی و بینی فانتزی می‌باشد، هدف اصلی در این جراحی ایجاد تغییرات متوسط روی بینی و نیز به وجود آوردن یک قوس ملایم روی تیغه بینی می‌باشد، این نوع عمل برای بینی‌های استخوانی مناسب‌تر می‌باشد و برای افرادی که بینی‌های گوشتی با پوست ضخیم دارند این نوع عمل توصیه نمی‌گردد.

کاندیدای مناسب برای جراحی بینی نیمه فانتزی

نوع جراحی و مدل بینی را شکل استخوان ها و غضروف بینی تعیین می کند. طبق تشخیص پزشک افرادی که دارای بینی با پوست نازک و غضروف قوی هستند امکان جراحی بینی به سبک نیمه فانتزی را دارند. اما کسانی که دارای بینی گوشتی با غضروف ضعیف تر هستند، برای جراحی بینی نیمه فانتزی مناسب نیستند زیرا هم پوست شل دارند و هم ضخیم بودن پوستشان شکل مناسب و زیبایی را ایجاد نمی کند. و بهترین روش جراحی برای بینی های گوشتی، جراحی بینی طبیعی است. البته ناگفته نماند بسیاری از پزشکان نیز می توانند با توجه به تجربه و تبحر بالایی که دارند، جراحی بینی نیمه فانتزی را برای بینی های گوشتی نیز انجام دهند.

از آنجایی که جراحی بینی نیمه فانتزی ممکن است با ساختار صورت بیمار متناسب نباشد و شکلی ناهمگون به صورت بدهدف لازم است در خصوص نتیجه جراحی و انتخاب نوع مدل بینی با پزشک خود مشورت کنید. به طور کلی جراحی بینی نیمه فانتزی برای افرادی که تمایلی به داشتن بینی طبیعی و بینی فانتزی ندارند گزینه مناسبی است.

بهترین جراح بینی نیمه فانتزی چه کسی می‌تواند باشد؟

تخصص و مهارت جراح تاثیر مستقیم بر نحوه انجام عمل جراحی بینی نیمه فانتزی و کیفیت آن خواهد داشت، از این رو انتخاب آن بسیار مهم است، همواره همه اشخاص در هنگام انجام هرگونه عمل بینی به دنبال بهترین جراح هستند، بهترین جراح بینی نیمه فانتزی جراحی است که از تخصص و مهارت بالایی برخوردار باشد، وجدان کاری داشته باشد، توانایی این را داشته باشد که شکل بینی فرد را از حالت طبیعی خارج نکند، با اصول علم زیبایی شناسی آشنایی داشته باشد، آستانه صبر و تحمل بالایی داشته باشد و با بیماران خود برخورد و رفتار درست و مناسبی داشته باشد و همچنین سایر بیماران از نتایج جراحی‌های انجام شده توسط آن جراح رضایت داشته باشند.

جراح بینی اصفهان |  مشخصه های بینی استاندارد و طبیعی | جراح پلاستیک اصفهان

جراحی بینی نیمه فانتزی بهتر است یا بینی طبیعی؟

برای این سوال پاسخ قاطعی نمی توان داد. اما به طور کلی می توان گفت نوع بینی و آناتومی صورت افراد در تعیین نتیجه جراحی تاثیر زیادی دارد. جراحی مدل نیمه فانتزی برای بینی های استخوانی مناسب است. و بینی های گوشتی از جراحی بینی طبیعی نتیجه بهتری می گیرند. در این میان سلیقه و نظر بیمار نیز حائز اهمیت است. در شرایطی ممکن است بیمار علاقه شدیدی به بینی فانتزی یا نیمه فانتزی داشته باشد. پزشک با بررسی زیبایی شناسی و فرم صورت و معاینه نوع بینی بر اساس پوست و نوع غضروف ها ، بهترین مدل را برای عمل بینی پیشنهاد می کند.

چگونه بهترین جراح بینی نیمه فانتزی در اصفهان را پیدا کنیم؟

شهر اصفهان با توجه به جمعیت زیاد پزشکان و جراحان بسیار زیادی هم دارد، برای این که راحت‌تر بتوانید بهترین جراح را در این شهر پیدا کنید، یک لیست اولیه از تمام جراحان تهیه کنید و سپس در شبکه‌های اجتماعی و گوگل نمونه کارها و رزومه آن‌ها را بررسی کنید و هم چنین فاکتورهایی مثل سوابق و تحصیلات جراح را در نظر داشته باشید و در نهایت بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را انتخاب کنید.

هزینه جراحی انواع بینی با مدل های مختلف

هزینه عمل بینی با توجه به نوع بینی و مهارت و تجربه جراح متفاوت است. به همین جهت می توان گفت هزینه جراحی به عواملی همچون پیچیدگی جراحی، میزان انتظارات بیمار و نوع جراحی بستگی دارد. و نمی توان گفت هزینه جراحی برای همه افراد یکسان است. همچنین سلیقه بیمار نیز در هزینه تاثیرگذار است. و مدلی که انتخاب می کند و میزان سختی کار برای پزشک از جمله مواردی است که ممکن است مبلغ هزینه را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *