تا چه زمانی از چسب بعد از عمل بینی استفاده کنیم؟

تا چه زمانی از چسب بعد از عمل بینی استفاده کنیم؟

مطلب امروز سایت دکتر علی علوی راد جراح پلاستیک اصفهان که برای شما گردآوری شده است. به این سوال که تا چه زمانی از چسب بعد از عمل بینی استفاده کنیم؟ پاسخ خواهد داد. استفاده از چسب‌های مخصوص بعد از انجام عمل بینی از جمله مهم‌ترین مراقبت‌های بعد از انجام آن به شمار می‌رود. لذا مدت زمان استفاده از چسب بینی بعد از عمل زیبایی بینی نیز برای شخص دارای اهمیت بوده و قطعاً پزشک معالج اهمیت و مزایای استفاده از چسب بعد از عمل بینی را به او خواهد گفت. به طور کلی مدت زمان لازم جهت استفاده از چسب‌های مخصوص پس از عمل زیبایی بینی، به چند معیار مختلف بستگی دارد و پزشک متخصص با توجه به آن‌ها، مدت زمان معینی را برای فرد تعیین خواهد کرد.

جراح پلاستیک اصفهان | زدن چسب بینی بعد از جراحی زیبایی بینی

معمولاً مدت زمانی که پزشکان استفاده از چسب‌های مخصوص را برای افراد توصیه می‌کنند. بین دو الی شش ماه پس از انجام عمل بینی است. البته لازم به ذکر است. که نیاز به استفاده مکرر از چسب‌ها بعد از عمل بینی نمی‌باشد. و پزشک پس از گذشت چند هفته تنها تأکید بر استفاده در زمان‌های خاص خواهد کرد. از جمله معیار‌های مهمی که پزشک معالج قطعاً برای تعیین این مدت زمان به آن توجه خواهد کرد، روند بهبودی زخم‌ها و بخیه‌ها است. نرمی و انعطاف پوست و همچنین میزان ضخامت آن نیز در روند بهبودی بعد از عمل بینی تأثیر زیادی دارد. و استفاده از چسب بعد از عمل بینی تأثیر زیادی در رفع تورم آن نیز خواهد داشت.

طبیعتا پس از انجام دادن هر عمل زیبایی و یا درمانی، نیاز به انجام برخی نکات و مراقبت‌ها بوده و این موضوع درمورد عمل بینی نیز صدق می‌کند. چسب زدن بینی بعد از رینوپلاستی از جمله مراقبت‌های مهم پس از انجام عمل بینی است. متخصص از شما می‌خواهد تا مدتی چسب بر روی بینی بوده و مرتب آن را عوض کنید.

دکتر علی علوی راد را در اینستاگرام دنبال کنید


مطالب پیشنهادی:

نگرانی های سرایت ویروس امیکرون

بررسی ارتباط کم خونی و جراحی بینی

کم خونی به علت خونریزی در حین و بعد از جراحی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *