جراحی بینی ثانویه پس از بروز مشکلات تنفسی

نیاز به جراحی بینی ثانویه پس از بروز مشکلات تنفسی

چنانچه فردی در جریان عمل بینی دچار مشکلات خاصی چون سوراخ شدن دیواره، خونریزی غیر طبیعی و انحراف در سپتوم شود بهتر است تا با جراح خود مشورت کند. در موارد حاد مشکلات تنفسی نیاز به جراحی بینی ثانویه است تا غضروف و دیواره بازسازی شود و مشکلات از بین بروند.

از آنجایی که عمل بینی ثانویه سختر از عمل بینی است به راحتی و با دقت در انتخاب جراح در عمل اول می توان از این مشکل جلوگیری کرد. در صورتی هم که نیاز به جراحی مجدد باشد، باید حتماً به بهترین دکتر جراحی بینی که در این زمینه دارای مهارت لازم است و سابقه انجام چنین جراحی هایی داشته مراجعه گردد.


دکتر علی علوی راد – جراح پلاستیک اصفهان – جراحی بینی ثانویه پس از بروز مشکلات تنفسی


جراحی بینی ثانویه پس از بروز مشکلات تنفسی | جراح پلاستیک اصفهان

سخن پایانی

گرچه بروز مشکلات جدی تنفسی و مشکلاتی که ماندگار باشند. با توجه به پیشرفتی که در تکنیک ها و ابزار جراحی بینی وجود دارد. بسیار نادر است. اما هستند کسانی که به دلیل داشتن تنفس مشکل و مشکلات دیگر جراحان پلاستیک برای تجدید نظر در جراحی زیبایی بینی و انجام مجدد آن مراجعه می کنند.

برای کسانی که سالها پیش جراحی زیبایی بینی انجام داده اند. و با مشکلات تنفسی رها شده اند. یک جراحی بینی ثانویه، توسط جراحی دارای صلاحیت در این زمینه به رفع مشکل کمک خواهد کرد.

در انتها اینکه اگر تصمیم خود برای عمل بینی را گرفته اید. اینگونه مشکلات نادر نباید باعث استرس و نگرانی شما شود. در واقع با کمی وسواس و دقت در انتخاب جراح معتبر به هیچ وجه شاهد آن خواهید بود و بهترین نتایج نصیب شما می شود.

 


دکتر علی علوی راد
فوق تخصص و جراح پلاستیک اصفهان

جهت مشاهده پیج اینستاگرام دکتر علی علوی راد متخصص و جراح پلاستیک کلیک کنید


مطالعه بیشتر:

عوارض نامتناسب بودن سایز پروتز سینه

پیشگیری عوارض لیفت سینه

نکات مراقبتی جراحی بینی

مشخصه های بینی استاندارد و طبیعی

ساز و کار جراحی زیبایی سینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *