لیفت صورت با نخ چیست و چگونه انجام میشود

لیفت صورت

جراحی لیفت صورت با نخ یک درمان بدون خطر بوده و جایگزین مناسبی برای عمل جراحی کشیدن صورت به روش سنتی است. لیفت صورت با نخ طراحی شده است که خطر و ضرر های کمتری را  نسبت به روش قبلی خود داشته باشد، این روش می تواند تضعیف اطراف گونه ها ، چانه ، و گردن را با سرعت بیشتر و خطر کمتر نسبت به روش معمولی کاهش دهد . در طول این جراحی از نخ های مخصوصی استفاده می شود بعد از عمل جراحی ، پوست تغییر حالت داده و بافت صورت را در محل خود ثابت نگه میدارد. در این روش از لیفت ، از نخ های استریل شده استفاده می شود که برای به حداقل رساندن هر گونه اثری از عمل جراحی مناسب است. و همچنین نتایجی که از لیفت صورت با نخ حاصل میشود عموما مطلوب تر هستند و هزینه ی معقولانه تری نسبت به روش سنتی خود دارند.

لیفت صورت با نخ چگونه است؟

جراحی لیفت صورت با نخ راهکار مناسب و کمخطر تری نسبت به روش سنتی آن است و برای افرادی که علائم اولیه پیری ، مانند تضعیف عضلات و پوست صورت را تجربه میکنند ، طراحی شده. این روش نوآورانه می تواند فقط در یک یا دو ساعت انجام و اغلب بدون بیهوشی انجام پذیرد. در طول جراحی لیفت صورت با نخ، جراح زیبایی نخ های نازک را از طریق برش های کوچکی که در صورت ایجاد کرده ، در منطقه هدف قرار میدهد. این نخ ها  بافت پوست متصل می شوند و سپس با عقب کشیده پوست به فاقد چروک و صاف شدن آن کمک میکنند. تقریبا بلافاصله، مناطق مورد نظر ، درمان خواهد شد ، و با از بین بردن پوست ضعیف و چروک شده ، بیماران ظاهر شاداب و با طراوتی به خود خواهند گرفت. از آنجا که بیماران معمولا در طی عمل به طور کامل هوشیار باقی می مانند می توانند در حالی که جراح کار عمل با نخ را انجام میدهد ، شاهد برطرف شدن آنی چروک های پوست خود باشند. هنگامی که نخ ها گره میخورند، آنها در پوست بیمار پنهان می شوند، و هر زخم های حاصل از آن تقریبا نامرئی خواهد بود.

لیفت صورت با نخ

 

کانتور  ها در لیفت صورت

کانتور لیفت صورت یکی از انواع روش های لیفت صورت است که با استفاده منحصر به فرد از نخ های کانتور انجام میشود.نخ ها ساخته شده از پلی پروپیلن هستند، که باعث غیر قابل جذب شدن آن ها میشود و در امتداد خطوطی که قبلا روی صورت ترسیم شده اند قرار میگیرند. از طریق برش های کوچکی که بالا ی خط مو ایجاد شده است، قرار میگیرند. کاور خاردار نخ ها  افتادگی پوست را سفت کرده و آن ها را بالا میکشند و باعث ایجاد یک ظاهر جوان برای فرد بیمار می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.