هزینه عمل بینی در سال 1402 چقدر است ؟

هزینه عمل بینی در سال 1402

هزینه عمل بینی در سال 1402 | این عمل جراحی امروزه به عنوان یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی ، مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است . و کشور عزیزمان ایران بعنوان یکی از کانون های اصلی این فرایند جراحی ، بسیاری از بهترین جراحان بینی را در خود جای داده . و در کنار ارائه بهترین ، استانداردترین و با کیفیت ترین خدمات ، بعنوان یکی از کشورهای جهان برای این عمل شهرت دارد.

با مقایسه قیمت های هزینه جراحی بینی در سال 1402 به راحتی می توان به این حقیقت اذعان نمود . که هزینه رینوپلاستی در ایران در مقایسه با بسیاری کشورهای جهان ، مقرون به صرفه تر است. همین موضوع ، یکی از فاکتورهایی است که هر ساله بیماران بسیاری را از سراسر دنیا ، به سمت ایران جلب می نماید . و توشه آنها از سفر به این سرزمین پارسی ، در کنار لذت بردن از جاذبه های توریستی و گردشگری ، صاحب بینی بی نظیر و شگفت انگیز شدن به دست هنرمند جراح بینی ایرانی و نهایتاً خلق خاطره ای به یاد ماندنی و شیرین می باشد.


مطالب پیشنهادی دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


جراح بینی اصفهان | هزینه عمل بینی در سال 1402 چقدر است ؟

هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

بینی های گوشتی جزو آندسته از بینی هایی تلقی می شوند . که جراحی آن ها به دلیل ویژگی های منحصر به فردشان از قبیل ساختار غضروفی ضعیف و پوست ضخیم ، اندکی چالش برانگیز بوده . و جراحی این نوع بینی ها مهارت و تجربه بالایی را می طلبد. جراح ، پوست ضخیم این نوع بینی ها را یک نقطه ضعف بر می شمرد . که باید تحت تکنیک های مناسب ، از نظر ضخامت به سطح استانداردی رسانده شوند. بعلاوه ، همانطور که اشاره شد به دلیل ضعیف بودن چارچوب غضروفی بینی های گوشتی ، پیوند غضروف برای تقویت چارچوب بینی در برخی موارد الزامی می باشد.

همه این موارد باعث می شود که هزینه عمل بینی گوشتی ، متغیر بوده و پزشک تنها در طول جلسه مشاوره بعد از انجام بررسی های لازم ، قیمت را اعلام خواهد بود.

هزینه جراحی بینی استخوانی

بینی های استخوانی بعنوان نوع دیگری از بینی ، به داشتن قوز معروف هستند. البته قوز بینی تنها مشکلی نیست که اکثر بینی های استخوانی دچار آن هستند. بینی های استخوانی دارای دامنه وسیعی از ایرادات هستند که پزشک در طول جلسه مشاوره ، با آزمایش بینی ، به تشخیص آنها پرداخته و بعد از تعیین گستردگی ایرادات ، در خصوص هزینه عمل دماغ استخوانی شما اعلام نظر می کند.

هزینه عمل بینی طبیعی

بینی طبیعی یکی از مدل هایی است که می توان بینی را بر اساس ویژگی های منحصر به فرد این مدل ، تحت جراحی قرار داد. در طول این مدل عمل ، کلیه مراحل از بیهوشی گرفته تا ریکاوری ، یک به یک اجرا می شود. البته ، متناسب با تغییرات مورد نیاز در بینی برای قرار گرفتن تحت جراحی با هدف خلق یک بینی طبیعی ، مدت زمان جراحی ، نوع بیهوشی و تکنیک مورد استفاده برای اجرای فرایند ، متغیر است. همین فاکتورها ، هزینه جراحی بینی طبیعی شما را در دامنه متغیری قرار می دهد.

هزینه جراحی بینی با قالب کنترلی

یکی از پیشرفت های حوزه جراحی بینی ، استفاده از قالب های کنترلی است که در آن از پیشرفته ترین تکنولوژی سه بعدی با دقت بسیار بالا و قدرت خلق اسکن های بسیار با کیفیت استفاده می شود. در این تکنولوژی ، بینی بیمار با استفاده از اسکنر های پیشرفته ، قبل از عمل طراحی می شود و از آن به عنوان یک پیش فرض از نتیجه ای که قرار است بعد از جراحی ، خلق شود استفاده می شود.

در این فرایند از نسبت های طلایی استفاده می شود و می توان آن را یک فرصت طلایی برای کاهش اضطراب از قابل پیش بینی نبودن نتیجه عمل برای بیمار ، تلقی نمود. قالب های کنترلی بعنوان یک فرایند خدماتی در این پروسه بر روی قیمت درمان اثر می گذارد.

جراح بینی اصفهان | عمل بینی طبیعی 

هزینه عمل بینی ترمیمی

عمل بینی ترمیمی فرایندی است که بیمار برای دومین یا چندمین بار به دلیل ناموفق بودن نتیجه حاصله از عمل اولیه ، تحت جراحی قرار می گیرد. با یک نگاه اجمالی می توانیم ببینیم که هزینه رینوپلاستی مضاعفی بر روی دوش بیمار تحمیل می شود.

گاهی می توان نیاز به انجام عمل ثانویه و در نتیجه تحمیل هزینه مضاعف را به کوتاهی بیمار در انتخاب بهترین جراح نسبت داد. انتخاب یک جراح مجرب ، اقدامی ظریف و حساس است که دقت عمل به خرج دادن در آن می تواند علاوه بر صاحب یک بینی زیبا و شگفت انگیز شدن ، ما را در مدیریت هزینه ها ، یاری رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *