ژل جالپرو چیست؟

ژل جالپرو چیست؟
جالپرو یک ماده استریل قابل جذب است که در زیر پوست تزریق می شود. با تزریق آن کیفیت بافت پوست بهبود می یابد، پوست روشن و شفاف می شود و چین و چروک ها و خطوط روی پوست را به حداقل می رساند.

 

کاربردهای جالپرو
تزریق جالپرو یک روش کاملا موثر و بدون خطر است. این ماده توانایی قدرتمندی در آبرسانی پوست دارد. تزریق این ژل یک روش چند منظوره هست، از پر کردن چین و چروک های عمیق گرفته تا برطرف کردن ترک های پوستی (استرچ مارک) و درمان جای جوش ها.

جالپرو را می توان به صورت درمان مکمل با فیلر یا بوتاکس تزریق کرد تا نتیجه آن ها افزایش یابد. به طور کلی ترمیم عملکردهای حیاتی پوست، یک گام مهم و اساسی در درمان چین و چروک و پیری پوست می باشد. ژل جوانسازی پوست جالپرو، محصولی برای درمان چین و چروک ها و مشکلات پوستی می باشد. مطالعات علمی نشان داده است که ترکیبات آمینواسید و هیالورونیک اسید بهترین راه برای رفع این مشکلات می باشند. تزریق جالپرو را می توان در کنار تزریق بوتاکس، پیلینگ کربن و درمان های لیزر انجام داد.

عملکرد این ژل چگونه است؟
بافت های همبند به نام فیبروبلاست ها با افزایش سن قابلیت خود را از دست می دهند. جالپرو غنی از اسیدهای آمینه توانایی فیبروبلاست ها را تقویت می کند و بافت اتصال دهنده پوست ترمیم می یابد. در نهایت پوستی سالم و صاف برای شما به ارمغان می آورد.

برای چه نواحی کاربرد دارد
این ژل برای نواحی صورت، گردن، دکلته، زیربغل، دست، داخل ران، داخل زانو و شکم کاربرد دارد.

انواع ژل جالپرو :
دو نوع است: جالپرو کلاسیک و جالپرو HMW.

تفاوت انواع جالپرو
نوع کلاسیک آن برای افراد جوان تر مناسب است تا از شروع علائم پیری جلوگیری کند. در مقابل مدل HMW حاوی اسید هیالورونیک بیشتری است که برای افراد مسن به کار می رود. زیرا خطوط عمیق تر به رطوبت بیشتری نیاز دارند.

تفاوت در تعداد جلسات درمانی
تزریق جالپرو کلاسیک در سه جلسه با فاصله زمانی دو تا چهار هفته انجام می شود. اما جالپرو HMW در دو جلسه با فاصله زمانی ۲۰ روز تزریق می گردد.

مدت زمان انجام کار
با توجه به ناحیه ی تزریقی مدت زمان لازم برای انجام این کار بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه می باشد. تقریبا بلافاصله پس از تزریق می تواند بهبود وضعیت پوست را مشاهده نمایید. نتایج این تزریق تا ۶ ماه قابل رویت است.

مزایای تزریق ژل جالپرو
رطوبت مطلوب پوست را حفظ و سبب ایجاد مولکول های شبکه ای شده در نتیجه قوام پوست افزایش می یابد.
با سرعت بخشیدن به متابولیک فیبروبلاست ها کلاژن سازی افزایش پیدا می کند.
جالپرو باعث ترمیم، درخشندگی و استحکام پوست می شود و همچنین کاهش روند پیر شدن پوست (بدن و صورت) کاهش چین و چروک و خطوط آشکار پوست، جلوگیری از الاستیسیته، بهبود جای زخم ها (جای آکنه)، کلوئیدها و نقاط قرمز پوست.
عوارض جانبی جالپرو
درصد زیادی از مواد و ترکیبات تشکیل دهنده این محصول در خود بدن انسان تولید می شوند و عوارض شیمیایی ایجاد نمی کند. تنها عوارض احتمالی آن مرتبط با بخش تزریق می باشد که باعث قرمز و ملتهب شدن پوست می گردد و طی یک روز بهبود می یابد.

مراقبت های بعد از تزریق جالپرو
از حرکت و ماساژ ناحیه تزریق شده خودداری نمایید.
به مدت ۲۴ ساعت ورزش و فعالیت بدنی شدید انجام ندهید.
به مدت ۷۲ ساعت از نور مستقیم خورشید و گرمای زیاد پرهیز کنید.
مصرف نمک و الکل التهابات پوستی را افزایش می دهد.
برای بهبود تورم از کمپرس یخ استفاده نمایید.
به هنگام خوابیدن سعی کنید رو به پهلو نباشید و صورت کاملا رو به بالا قرار گیرد.
موارد منع تزریق جالپرو
خانم های باردار و یا شیرده
هرگونه عفونت پوستی یا سوزش در ناحیه درمان
بیماری های خود ایمنی
حساسیت دارویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.