تزریق چربی به سینه

تمایل به زیبایی و داشتن اندامی ایده آل حسی مشترک میان تمامی افراد با هر جنس و در هر سنی می باشد.

بزرگ کردن سینه مقوله ای محبوب در میان بسیاری از افراد می باشد. تزریق چربی به سینه که یک روش نوین در حجیم سازی سینه ها می باشد، نه تنها در ایران بلکه در عرصه ی جهانی مطرح است.

طبق آمار بدست آمده، حجیم سازی سینه با تزریق چربی از جمله جراحی های رایج و محبوب در کشور آمریکا می باشد.

چه اطلاعاتی در مورد تزریق چربی و مزایای آن دارید؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید سینه های خوش فرم با سایز مناسب داشته باشید؟

شاید تا به حال شنیده باشید که با ورزش کردن می توان سایز سینه یا باسن را تا حدودی افزایش داد!

این فرضیه تا حد درست است؟ اگر درست هم باشد، چه مقدار سایز سینه بیشتر می شود؟

تزریق چربی به سینه

به هرحال بسیاری از افراد، مشتاق به بزرگ کردن سایز سینه های خود هستند. با ترقی دانش پزشکی راهکارهای بسیار مناسبی در عرصه ی زیبایی پدید آمد.

بطور مثال در جامعه ی پیشرفته ی امروزی تکنیک های متنوعی مانند تزریق چربی به سینه یا پروتز سینه، تحولی شگرف در مبحث زیبایی اندام، پدید آورده اند.

در این مقاله سعی داریم شما عزیزان را با تزریق چربی به سینه آشنا سازیم. با ما همراه باشید.

جراحی زیبایی سینه

نگاهی به اطراف خود بیاندازید! با نگاهی سطحی به اطراف خود می توانید به اهمیت یافتن زیبایی اندام پی ببرید.

خانم های جوان و جویای زیبایی، از تکنیک های نوین بهره می گیرند تا جوانی و تناسب اندام خود را تقویت بخشند و باعث تضمین اعتماد بنفس و اطمینان خاطر خود شوند.

با انجام جراحی زیبایی سینه می توان سایز و فرم سینه ها را تغییر داد و اصلاحات دلخواه را ایجاد کرد. داشتن سینه هایی خوش فرم با سایز متناسب می تواند جذابیت زیادی در اندام یک خانم ایجاد کند.

تزریق چربی همانطور که بیان شد، یک تکنیک نوین می باشد که امروزه بسیاری از افراد را بخود مجذوب ساخته است. فرض کنید شخصی از فرم و اندازه ی سینه های خود رضایت ندارد و همچنین دارای چربی های اضافه در قسمت پهلو و شکم خود می باشد.

از قدیم این جمله را شنیده اید: با یک تیر دو نشان زدن! این فرد هم می تواند چربی های شکم و پهلوی خود را تخلیه سازد و هم از چربی های خارج شده استفاده نماید و سایز سینه و باسن خود را افزایش دهد.

تعجب نکنید این امر بسیار طبیعی است و دور از ذهن نمی باشد! داشتن اندامی ایده آل و جذاب تاثیر مستقیم در اعتماد به نفس و تقویت ارتباطات اجتماعی دارد.

تزریق چربی

یکی از شاخص ترین مزایای این تکنیک نوین عدم واکنش سیستمیک بدن می باشد. شاید بپرسید عدم واکنش سیستمیک یعنی چه؟

سیستم دفاعی بدن بسیار پیچیده می باشد. ورود هرنوع ماده به بدن ممکن است با واکنش دفاعی همراه باشد. از آن جایی که در تکنیک تزریق چربی به سینه، از چربی های بدست آمده از بدن خود فرد برای حجیم ساختن و فرم دهی مناسب به سینه استفاده می شود دیگر جای نگرانی برای واکنش های دفاعی بدن وجود ندارد.

زیرا بدن نسبت به سلول های خودی واکنش تدافعی ندارد و در هنگام تزریق چربی ما شاهد پس زدگی یا واکنش های دفاعی از این قبیل در بدن فرد نیستیم.

تزریق چربی به سینه

با توجه به مطالب فوق الذکر می توانید به مزایای تزریق چربی به سینه پی ببرید. یکی دیگر از مزایای تزریق چربی به سینه، ایجاد حالت طبیعی در سینه می باشد.

تزریق چربی به سینه، تکنیکی ایمن می باشد و عارضه ی نامطلوبی را به فرد تحمیل نمی سازد. نتیجه ی مطلوب و ماندگار حاصل از این تکنیک محبوب از جمله پارامترهای موثر در جذب مخاطب می باشد.

نتیجه گیری

این تکنیک  می تواند انتظارات فرد را برآورده سازد و نتیجه ای رضایت بخش پدید آورد، اما لازم به ذکر است که این روش اگر از طریق نامناسب و توسط جراح ناشی صورت گیرد می تواند عواقب نامطلوب و غیرقابل جبرانی را به فرد تحمیل سازد.

اگر شما هم متقاضی تزریق چربی به سینه می باشید لازم است در انتخاب جراح خود دقت کنید. زیرا تزریق چربی به سینه تکنیکی حساس و نیازمند دانش و مهارت بالای جراح می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *