هزینه جراحی بینی طبیعی اصفهان

هزینه جراحی بینی طبیعی

هزینه جراحی بینی طبیعی | تعیین قیمت دقیق برای عمل بینی نچرال ، به دلیل وابستگی آن به فاکتورهای متعدد ، دشوار است. زمانی که فرد تصمیم به انجام این فرایند را می گیرد ، پزشک نخست در طول جلسه مشاوره ، نیازهای بیمار را مورد بررسی قرار می دهد. براساس دامنه گستردگی درمان ، هزینه نهایی مشخص می شود. فاکتورهایی که بر روی هزینه عمل بینی طبیعی تاثیر می گذارد عبارتند از:

  1. دستمزد جراح
  2. هزینه های بیهوشی
  3. هزینه استفاده از خدمات و امکانات مرکز درمان
  4. تست های مورد نیاز قبل از عمل
  5. داروهای تجویز شده
  6. موقعیت جغرافیایی مرکز درمان

جراح بینی طبیعی در اصفهان

بینی عضوی است که تنوع آن را می توان به دانه های برف تشبیه کرد. بینی هر فرد ، منحصر به فرد اوست بنابراین انتخاب یک دکتر جراحی بینی طبیعی ماهر و با تجربه که از تخصص لازم برای انجام این فرایند بر روی بینی شما برخوردار بوده و بتواند به خوبی تمامی چالش های آناتومیکی را در طول فرایند تحت کنترل درآورد ، بسیار حائز اهمیت است.

فرایند انتخاب بهترین دکتر جراحی بینی نچرال یک پروسه دشوار و در واقع یک تصمیم گیری مهم محسوب می شود. دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان اینگونه شرح می دهد که متاسفانه بسیاری از بیماران هیچ ایده ای در خصوص نحوه مورد ارزیابی قرار دادن جراحان برای تعیین صلاحیت آنها جهت انجام عمل بینی طبیعی ، ندارند. سوالات بسیاری وجود دارد که می توان با یافتن پاسخ آنها در طول جلسه مشاوره و قبل از آن در مرحله تحقیق ، اطلاعات مفیدی را در بالا بردن ضریب اطمینان از سپردن فرایند به دست یک جراح بینی خوب ، به دست آورد.

جراحی بینی طبیعی چیست؟ | جراح بینی اصفهان | دکتر علی علوی راد


مطالب پیشنهادی دکتر علی علوی راد جراح بینی اصفهان :


عمل بینی گوشتی با مدل طبیعی

در عمل جراحی با مدل طبیعی ، ایرادات ظاهری و فانکشنال بینی ، رفع می شود. برخی ایرادات از قبیل ناهمواری ها در سطح بینی ، اندازه سوراخ های بینی بزرگ و نامتقارن ، پره های بینی باز ، پل بینی کوتاه و برخی مشکلات دیگر از قبیل انحراف بینی که معمولاً باعث بروز مشکلات تنفسی در بینی می شود ، در طول عمل بینی گوشتی درمان می شود. در این نوع بینی ، جراحی بینی به شکلی انجام می شود که نهایتاً بینی خلق شده دارای شکل ظاهری کاملاً طبیعی باشد به طوری که گویی ، بینی از همان بدو تولد فرد ، به همان زیبایی بوده است.

عمل بینی استخوانی با مدل طبیعی

بی شک کسانی که دارای دماغ استخوانی هستند می توانند به نتایج فوق العاده ای از عمل بینی طبیعی برسند. این بینی ها از بافت های منسجم و مستحکمی تشکیل شده که زمینه خوبی برای اعمال تغییرات هستند. نما بدست آمده از جراحی بینی استخوانی به صورت طبیعی ، به قدری نچرال است که امکان دارد اطرافیان در نگاه اول متوجه عملی بودن بینی نشوند

جراح بینی اصفهان | مقایسه جراحی بینی عروسکی با بینی طبیعی
سن مناسب برای جراحی بینی نچرال چه سنی است؟

زمان مناسب برای جراحی بینی طبیعی زمانی است که بینی شما به بلوغ و رشد کامل رسیده باشد. این رشد معمولاً در 18 سالگی تکمیل می شود. البته در برخی افراد ، این اتفاق زودتر و در برخی ، دیرتر می افتد. نهایتاً پزشک شما با انجام بررسی و آزمایشات لازم ، این موقعیت را مورد شناسایی قرار می دهد.

آیا جراحی دماغ طبیعی یک ضرورت است؟

مادامی که دغدغه شما از انجام عمل بینی طبیعی ، بهبود ظاهر بینی باشد ، هیچ اجبار و ضرورتی در انجام آن وجود ندارد. در برخی موارد ، بینی دچار یک مشکل عملکردی یا فانکشنال می باشد و اختلالاتی را در زندگی روزمره به وجود می آورد. در چنین شرایطی برای بهبود کیفیت زندگی لازم است بینی تحت عمل قرار گیرد. این فرایند یک تصمیم کاملاً شخصی محسوب می شود.

آیا عمل بینی نچرال فاصله چشم ها را تغییر می دهد ؟

یکی از اهداف عمل بینی طبیعی ، خلق هارمونی در صورت است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که این فرایند ، چهره شما را بهبود می بخشد.

آیا در جراحی بینی طبیعی از تامپون استفاده می شود؟

استفاده از تامپون ، در طول چند روز اول بعد از پروسیجر ، مزایای زیادی را به همراه دارد. اگر تامپون در بینی استفاده نشود ، عوارض جانبی را به دنبال خواهند داشت. باید به خاطر داشته باشید که تامپون ها بسیار سبک بوده و در یک لوسیون آنتی بیوتیک به طور کامل غلتانده شده اند و به راحتی از بینی خارج می شوند.

آیا استفاده از اسپلینت بعد از جراحی دماغ طبیعی ضروری است؟

اسپلینت به مدت یک هفته تا ده روز بر روی بینی قرار داده می شود. هدف از قرار دادن آن بر روی بینی ، کمک به چارچوب تازه شکل داده شده بینی برای رسیدن به پایداری می باشد. باید از اسپلنت بینی خود تا زمان برداشته شده با دقت مراقبت کرده و از خیس شدن آن خودداری کنید.

جابجایی غضروف بینی پس از جراحی | جراح بینی اصفهان

در عمل بینی طبیعی از چه تکنیکی استفاده می شود؟

جراحی بینی طبیعی تحت تکنیک های مختلفی قابل اجرا می باشد. تعیین تکنیک مناسب برای بینی هر بیمار ، متناسب با نیازهای او انجام می گیرد.

آیا می توان بعد از جراحی طبیعی بینی ، عینک زد ؟

جراحان بینی توصیه می کنند که بعد از جراحی هیچ فشاری به بینی وارد نکنید. در صورت لزوم استفاده از عینک ، سعی کنید آن را در موقعیتی قرار دهید که به بینی فشاری وارد نکند. مثلاً می توانید عینک را به پیشانی تکیه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *