انتخاب بهترین جراح پلاستیک

من چگونه بهترین جراح را پیدا کنم ؟

 یک جراح مشهود ، پیشینه کامل بیمار را اتخاذ خواهد کرد و به شما بهترین مورد را توصیه می‌کند . بیماران بایستی محتاط باشند تا به وسیله دکترهایی که آخرین تجهیزات را دارند ، وسوسه نشوند بلکه در عوض بایستی بر بافت یک ارائه‌ دهنده تمرکز کنند که دارای مهارت‌ها ، تخصص و تجربه ضروری برای انتخاب روش درمان صحیح برای هر فرد می‌باشد .

دکتر علی علوی راد دارای مقالات علمی متعدد درزمینه پزشکی مرتبط با تخصص ، دوره های تکمیلی متعدد خود را در آمریکا و کانادا وکشورهای متعدد اروپایی و آسیایی گذرانده و از بنیان گذاران مرکز جراحی پلاستیک و لیزر اسپادانا میباشد . ایشان با دارا بودن تمامی مدارک پزشکی و تجربه و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی یکی از بهترین جراحان پلاستیک اصفهان به شمار می آیند .

آیا جراحی پلاستیک انتخاب صحیح است ؟

جراحی بازسازی به ترمیم نقص‌ها یا مشکلات زیاد کمک می‌کند . اما وضعیت در رابطه با انجام جراحی پلاستیک برای تغییر ظاهر خود چیست؟

بیشتر جراحان پلاستیک زمان زیادی را صرف مصاحبه با نوجوانانی می‌کنند که به جراحی پلاستیک تمایل دارند تا تصمیم بگیرند که آیا آنها کاندیدهای خوبی برای جراحی هستند یا خیر.

پزشکان می‌خواهند بدانند که نوجوانان از لحاظ هیجانی به اندازه کافی بالغ هستند تا جراحی را مدیریت کنند و اینکه آن را به دلایل صحیح انجام می‌دهند یا خیر.

بسیاری از روندهای جراحی پلاستیک ، صرفاً جراحی می‌باشند . آنها شامل بیهوشی، بهبود زخم و دیگر ریسک‌های جدی می‌باشند . پزشک‌هایی که این عمل‌ها را انجام می‌دهند می‌خواهند بدانند که بیماران آنها قادر به درک و مدیریت استرس جراحی می‌باشند.

برخی پزشکان عمل‌های معینی همانند (رینوپلاستی) را بر روی نوجوانان انجام می‌دهند تا اینکه مطمئن شوند که فرد به اندازه کافی بالغ است و رشد او تکمیل شده است. برای رینوپلاستی، این امر به معنای سن ۱۵ یا ۱۶ سالگی برای دختران و یک سال بیشتر برای پسران می‌باشد.

دخترانی که می‌خواهند سینه‌های خود را به دلایل زیبایی بزرگ کنند معمولاً بایستی حداقل ۱۸ سال داشته باشند زیرا که ایمپلنت‌های نمکی تنها برای زنان ۱۸ سال به بالا تایید می‌شوند. در برخی موارد، مثلا زمانی که تفاوت اندازه زیادی بین سینه‌ها وجود دارد یا اینکه یک سینه اصلاً رشد نکرده باشد، جراح پلاستیک ممکن است زودتر این فرایند را انجام دهد.

چه مواردی باید در هنگام جراحی پلاستیک در نظر گرفته شوند ؟ 

اینها مواردی هستند که باید هنگام در نظر گرفتن جراحی پلاستیک، در مورد آنها فکر کرد:

تقریباً تمام نوجوانان (و بسیاری از بزرگسالان) در مورد بدن خود مطلع می‌باشند. تقریباً هر فردی تمایل دارد که چند مورد تغییر کند. بسیاری از این خود آگاهی با گذر زمان از بین می‌رود. اگر تمایل دارید جراحی پلاستیک را انجام دهید، از خود بپرسید که آیا این عمل را برای خود می‌خواهید یا اینکه می‌خواهید نظر فرد دیگری را جلب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *