از جراحی زیبایی بینی باز بیشتر بدانید !

کاربرد جراحی زیبایی بینی باز 

در حقیقت ، اکثر متخصصان جراحی زیبایی بینی باز را به عنوان عمل جراحی برای هر نوع آناتومی بینی دشوار در نظر می گیرند و جراح فقط می تواند از روش باز برای بسیاری از روشهای بسیار موثر رینوپلاستی معاصر استفاده کند.

به همین دلایل ، جراحان بینی عمل جراحی زیبایی بینی را برای جراحی غیر تجدید نظر (اولیه) انجام می دهند زیرا باعث افزایش دقت تشخیصی می شود و مهندسی مجدد دقیق بینی تغییر شکل را آسان تر می کند.

اما ، جراحی زیبایی بینی با شیوه های سخت فنی همراه است و برای دستیابی به نتایج عالی به طور مداوم به مهارت و اطلاعات به روز نیاز است.


بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی چه خصوصیاتی باید داشته باشد ؟ 


جراحی بینی باز یکی از شیوه های جراحی بینی

 جراحی زیبایی بینی ، احتیاج به روشهای ظریف تر و یا تنظیمات چشمگیر تری برای ساختار و شکل دادن به بینی  دارد.

رویکرد جراحی زیبایی بینی باز ، دید کامل جراح پلاستیک را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین می توانند ارزیابی دقیق تری برای بهبود کانتور نهایی انجام دهند.

جراحان بینی در ابتدا از رینوپلاستی باز برای ترمیم شکافهای لب و بینی در بیماران استفاده کردند و به زودی متوجه شدند که دید بیشتری به آنها امکان تشخیص بهتر بیمار و بازسازی بهتر را می دهد.

اگرچه یک جراح بینی می تواند با استفاده از گرافت استخوان یا غضروف به بینی یا با روش باز یا بسته ، از رینوپلاستی باز ، در اکثر موارد ، گزینه بهتری را ارائه دهد.

مراجعین باید از این امر آگاه باشند و بپذیرند که برش ستون های كوچك می تواند جای زخم داشته باشد که البته با گذشت زمان محو می شود.

همچنین ، نامزدها باید با بیهوشی عمومی موافق باشند و درک کنند که بهبود آنها ممکن است طولانی تر باشد . 


بیشتر بدانید : انتخاب بهترین جراح پلاستیک


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *